ISBN

9788395260612: Wydawnictwo

Format

11.5: https://woblink.com/ebook/ostatni-mohikanin-wydanie-dwujezyczne-angielsko-polskie-james-fenimore-cooper-137824u

Cena:


Love Line II

Autor: Nina Reichter

Bethany McCallum chciałaby. aby jej życie znowu stało się normalne. Ale czy to możliwe. skoro jej ukochany. Matthew Hansen. za kilka miesięcy bierze ślub z córką magnata medialnego. były mąż chce powrotu. a w dodatku nowa praca w „Newsweeku” zaczyna się od szantażu. za którego sprawą Bethany i Matt są zmuszeni współpracować ściślej niż kiedykolwiek wcześniej?

Czy zawodowa relacja będzie funkcjonować. skoro oboje zdają sobie sprawę z napięcia. jakie pojawia się między nimi?

I czy profesjonalizm wystarczy. aby zachowali dystans?

Gdy tajemnice z przeszłości wyjdą na jaw. może się okazać. że stare grzechy mają długie cienie.

Czy za ich sprawą miłość… zyska niespodziewanego sojusznika?

Wspaniali bohaterowie i wartkie dial

11.5: https://woblink.com/ebook/z-rozmyslan-prozniaka-wydanie-dwujezyczne-angielsko-polskie-jerome-k-jerome-137827u

Cena:


Wszystkie barwy roku

Autor: Anna Klejzerowicz

Dzień Babci. Dzień Przytulania. Wielkanoc. zagubiona w czasie i przestrzeni tajemnicza Wigilia… To tylko niektóre z tematów. które wzięły na swój warsztat polskie pisarki.

Historie refleksyjne. pełne radości i smutku. współczesne. ale również te zaklęte w przeszłości. Żartobliwe. poważne. lekkie. ale zawsze niosące nadzieję. pokazujące. że wszystko jest w naszych rękach.

Dwanaście opowiadań. dwanaście historii. które bawią. wzruszają. zmuszają do refleksji. Mieszanka stylów sprawia. że każdy czytelnik znajdzie tu coś dla siebie. Z przyjemnością odbyłam podróż do świata postaci wykreowanych przez trzynaście świetnych pisarek. Serdecznie polecam!

Joanna Wolf. blog NIEnaczytana

Pasjonujące opowieści na każdą porę roku. Uniwersalne. dające nadzieję na lepsze jutro. Opowiadania absolutnie bezkonkurencyjne w swojej wymowie. Polskie pisarki w szczytowej formie!

Wioleta Sadowska

Autorki opowiadań: Hanna Greń. Edyta Świętek. Anna Klejzerowicz. Hanna Urbankowska. Iwona Walczak. Iwona Czarkowska. Karolina Kubilus. Iwona Żytkowiak. Monika Orłowska. Joanna Sykat. Joanna Kruszewska. Magdalena Kawka. Małgorzata Hayles

Wydawnictwo: Replika

Cena: 29.9najwyższą trafność zewnętrzną mają badania, gamos, the disaster artist henry, artur baniewicz, kasdepke mity dla dzieci, nowa heloiza pdf, nina ogińska bulik, na tropach smętka pdf, battlefleet gothic armada poradnik, filozofia fryderyka nietzschego, fundusze droga do bogactwa, charakterystyka frodo bagginsa, carlos ruiz zafon książki, darmowe audiobooki po polsku pełne wersje, jednominutowy milioner pdf, żona mimo woli pdf, moc przebaczenia, księgarnia ebook za darmo, smak pokusy, harry potter więzień azkabanu pdf…