ISBN

9788365778451: Wydawnictwo

Format

31.5: https://woblink.com/ebook/czy-bog-tutaj-malgorzata-gwiazda-elmerych-124545u

Cena:


ISBN

9788363444051: Wydawnictwo

Format

20: https://woblink.com/ebook/zydow-lamiacych-prawo-nalezy-karac-smiercia-barbara-engelking-dariusz-libionka-125692u

Cena: Dariusz Libionka


Poród w hipnozie. Szkoła rodzenia

Autor: Jerzy Lech Piechnik

Wykorzystanie transu hipnotycznego do nauki rodzenia stanowi swego rodzaju symulator porodowy. umożliwiający uzyskanie informacji o przebiegu porodu w sposób niekonwencjonalny. Jeszcze na długo przed urodzeniem dziecka umysł ciężarnej utrwala sobie schematy postępowania w poszczególnych fazach porodu. Wielokrotne powtarzanie poszczególnych sesji cementuje odruchy warunkowe i bezwarunkowe. jakie są potrzebne w czasie rodzenia. Rodząca uczy się w ten sposób techniki oddychania. rozluźniania mięśni krocza. masowania brodawek oraz parcia spontanicznego. takiego na ile sam ucisk główki go wyzwala. a to z kolei chroni krocze przed urazami.

Utrwalona wiedza na temat porodu eliminuje strach i napięcie mięśni. przyczyniając się do zmniejszenia bólu porodowego na pozio

:

Cena:


Wielka księga dań w słoiku

Autor: Tanya Linton

Proste przepisy na zdrowe i smaczne lunche. sałatki i desery. które zamkniesz w słoiku i zabierzesz do pracy. szkoły czy na wakacje!

Jeszcze kilka lat temu słoiki były zarezerwowane wyłącznie do konserwowania i przechowywania żywności. Dziś moda na dania w słoiku zaczęła obejmować cały świat. Co jest przyczyną takiego sukcesu niepozornych szklanych naczyń z jedzeniem? To przede wszystkim podręczny. wygodnie i bezpiecznie zapakowany wartościowy posiłek. który często nie wymaga nawet minuty gotowania!

Zacznij korzystać ze słoików. a szybko się przekonasz. że to fantastyczne. proste i uniwersalne rozwiązanie – zwłaszcza jeśli się ma do dyspozycji smakowite i pomysłowe przepisy z tej książki. Ciesz się różnorodnością smaków podczas śniadania. lunchu oraz kolacji. W Wie

:

Cena:


Medytacja dla zabieganych

Autor: OSHO

Osho rozumiał nas i czasy. w których żyjemy. Doskonale zdawał sobie sprawę. że nie wszyscy umiemy skorzystać ze starych technik medytacyjnych. bo nie jest nam łatwo zatrzymać się w biegu. usiąść i odprężyć się na zawołanie. Tysiące lat temu życie wyglądało przecież zupełnie inaczej. Medytacja dla zabieganych to książka wskazująca nam sposoby na osiągnięcie spokoju i odprężenia. które można włączyć w codzienny rozkład zajęć bez konieczności zastygania w pozycji lotosu. Możesz wykorzystać czas codziennego dojazdu do pracy. a nawet hałas uliczny – wiele sytuacji i bodźców. które doprowadzą cię do centrum twojej istoty. które pozwolą ci odzyskać wewnętrzną ciszę.

Książka zawiera wybrane medytacje dynamiczne Osho. ale także i medytacje tradycyjne. Celem ich wszystkich jest wskazanie czytelnikom drogi prowadzącej do wewnętrznej oazy spokoju w zgiełku codzienności.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 20.99


ISBN

9788328709492: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/pokraj-andrzej-saramonowicz-124538u

Cena:desery dla diabetyków, kapelusz pani wrony audiobook, pedagogika ogolna, tomasz biedrzycki, szczegółowy plan wydarzeń tajemniczy ogród, prince of persia piaski czasu poradnik, raz do roku, romantyzm natura, artur zygmuntowicz, samuel huntington zderzenie cywilizacji, machiavelli książę pdf, chyłka ekstradycja, trylogia księżycowa, larry 1: w krainie próżności, medical english pdf, płynność finansowa pdf, ostoja zagórski, darmowe audiobooki po polsku, kryminał 2019, kocjan chemia, ballady i romanse pdf…