ISBN

9788380873698: Wydawnictwo

Format

44.9: https://woblink.com/ebook/pieniadze-albo-zycie-vicki-robin-joe-dominguez-138375u

Cena: Joe Dominguez


WYDANIE DWUJĘZYCZNE – Z przygód Sherlocka Holmesa. Liga czerwonowłosych

Autor: Arthur Conan Doyle

Proponujemy Państwu publikację dwujęzyczną – angielską i polską. Pozwala ona czytać tekst oryginalny. wydany po raz pierwszy w języku angielskim w roku 1891. a także zapoznać się z jednym z najlepszych jego tłumaczeń.

 

Opowiadanie Arthura Conana Doyle’a z serii przygód Sherlocka Holmesa.

Do sławnego detektywa Holmesa przybywa rudowłosy właściciel lombardu Jabez Wilson i opowiada dziwną historię. Dwa miesiące wcześniej jego pomocnik Spaulding zwrócił mu uwagę na ogłoszenie w gazecie: Związek Rudowłosych oferuje miejsce pracy dla mających prawdziwie rude włosy. Bankier udał się pod wskazany adres i zostawiwszy przedsiębiorstwo pod opieką pomocnika otrzymał zadanie codziennego przepisy

40: https://woblink.com/ebook/partnerstwo-i-komunikacja-w-samorzadzie-terytorialnym-magdalena-kogut-jaworska-agnieszka-smalec-138563u

Cena: Agnieszka Smalecżycie emocjonalne mózgu pdf, czarnobylska modlitwa. kronika przyszłości, dzisiaj trzeba wybrać piotr glas, celibat książka pdf, pułapki myślenia audiobook, aleksandra michalak, katarynka pl, najlepsze miasto świata, książka na prezent, nowela prusa, ważka sprawa, jutro jak wybuchnie wojna 2, hashimoto dieta książka, krystyno, nie denerwuj matki, sól ziemi wittlin, chris tvedt, bilikiewicz, kreon król edyp, ludzie stamtąd, dr mosley, listonosz piosenka, leigh bardugo cień i kość, interesariusz projektu, listy starego anioła do młodego, stary człowiek i morze tekst do wydrukowania…