ISBN

9788380874152: Wydawnictwo

Format

54.9: https://woblink.com/ebook/skuteczne-nawyki-brendon-burchard-136115u

Cena:


ISBN

9788360657881: Wydawnictwo

Format

59: https://woblink.com/ebook/wielka-historia-swiata-tom-xii-od-drugiej-wojny-swiatowej-do-xxi-wieku-tadeusz-czekalski-jakub-polit-piotr-mikietynski-wojciech-rojek-irena-stawowy-kawka-janusz-wec-138289u

Cena: Jakub Polit


:

:

Cena:


ISBN

9788365846983: Wydawnictwo

Format

29.2: https://woblink.com/ebook/turbometabolizm-jak-zapobiec-otylosci-cukrzycy-chorobom-serca-i-innym-dolegliwosciom-metabolicznym-vij-pankaj-136705u

Cena:


1

:

:

Cena:


Listy do Duszki

Autor: Ewa Formella

Wolne Miasto Gdańsk. lata 1937–1938. Stefania i Heinrich zakochują się w sobie. jednak niewinna miłość tych dwojga musi niestety pozostać tajemnicą. Stefania jest córką Polaka i Żydówki. a Heinrich Niemcem. synem wpływowego w mieście człowieka. Młodych rozdziela zbliżająca się wielkimi krokami wojna. Ostatnie spotkanie zakochanych owocuje ciążą. o której Heinrich nic nie wie.

Ostatni świadkowie tamtych lat często ze łzami w oczach wspominają zarówno dobre. jak i złe chwile. których doświadczyli podczas wojny. Listy do Duszki powstały na podstawie wspomnień kobiety. która w tych mrocznych czasach doświadczyła miłości. ale też bólu i cierpienia..

*******

Miłość. która jest zawsze niewinna. Powikłane ludzkie losy. trudna i burzliwa historia. Współczesność przeplatająca się z przeszłością. ponieważ nic się nie dzieje bez przyczyny. Wzruszająca opowieść. tym bardziej że… prawdziwa. Gdy ją już poznamy. pozostanie z nami na zawsze. Polecam.

Anna Klejzerowicz. pisarka

Niezwykle poruszająca historia. Opowieść o trudnej przeszłości i wojnie. o miłości i niespełnionych nadziejach. Koniecznie trzeba przeczytać! Gorąco polecam.

Anna Sakowicz. pisarka

Opowieść o niemożliwej wojennej miłości. Autorka sprawnie łączy plany czasowe. powoli odkrywając przed czytelnikiem kolejne akty tej smutnej historii. która swój początek ma w przededniu wojny. Polecam.

Agnieszka Kalus. czytambolubie.com

Wydawnictwo: Replika

Cena: 28.9


1

Autor: Krzysztof Liedel

:

Cena:andrzej pastwa, mariusz stasiołek, nigdy dość dobra pdf, bezpieczeństwo energetyczne pdf, kuszenie ewy, podstawy chemii, zwierzyniec bralczyk, noc taka czarna mp3, pluta wojciechowska książki, elżbieta kosobucka, wojan wiek, ocalenie 2, nawiedzony dom bajka, elementy rynku, wypalona mama, mikołajek pdf, dyskryminacja pdf…