https://woblink.com/product-publication/download/28168/epub

1:

:

Cena:


Hate list. Nienawiść

Autor: Jennifer Brown

Wyobraź sobie. że życzysz komuś śmierci i twoje pragnienie się spełnia. W dodatku zabójcą jest człowiek. którego kochasz.

Nick. chłopak Valerie. zaczął strzelać do uczniów w szkolnej stołówce. Dziewczyna. chcąc go powstrzymać. uratowała życie koleżance. A jednak oskarżono ją o współudział. ponieważ to ona wpadła na pomysł stworzenia listy ludzi. których oboje nienawidzili. Listy. według której Nick przeprowadził egzekucję.

Teraz Valerie musi stawić czoło kolegom i wrócić do szkoły. Czy osoby przeznaczone do „odstrzału” kiedykolwiek jej wybaczą? I czy ona sama pogodzi się z rolą. jaką odegrała w masakrze?

Wydawnictwo: NASZA KSIĘGARNIA

Cena: 32.9


O miłości i innych demonach

Autor: Gabriel Garcia Marquez

Młody dziennikarz. Gabriel Garcia Marquez. zostaje w październiku 1949 roku wystany na reporterski zwiad na teren dawnego klasztoru. gdzie likwidowane są właśnie krypty pochodzące sprzed dwustu lat. W trakcie burzenia cmentarnych nisz z jednej z nich wypływa ogromna. bo mierząca dwadzieścia dwa metry jedenaście centymetrów. kaskada miedzianych i rzec by można żywych włosów.

Wydawnictwo: MUZA SA

Cena: 23.9


ISBN

9788301192358: Wydawnictwo

Format

49: https://woblink.com/ebook/poziom-zycia-ludnosci-wiejskiej-o-niepewnych-dochodach-slawomir-kalinowski-28718u

Cena:


EPUB.MOBI

29113: 14.9

https://woblink.com/product-publication/download/29113/epub

:

Cena:


Dobro złem czyń

Autor: Magdalena Kucenty

Kiedy Geralt z Rivii miał dokonać wyboru pomiędzy jednym ZŁEM a drugim. wolał nie wybierać wcale. Uczestnicy konkursu literackiego „Dobro złem czyń” nie mieli takiej możliwości. Przedstawiamy Wam dziesięć spośród blisko dwustu nadesłanych opowiadań.

Opowiadania te są tak różne. że trudno znaleźć dla nich inny wspólny mianownik poza tym. że są DOBRE.

Czy można osiągnąć dobro. czyniąc zło? Czy cel uświęca środki? Czy dobro i zło to skrajne przeciwieństwa. czy tylko dwie strony tej samej monety? Oto dziesięć odpowiedzi na te pytania!

1. “Algorytm mniejszego zła”. Magdalena Kucenty

2. “Duchy Ziemi Obiecanej”. Dorota Dobrzyńska

3. “Od nagłej i niespodziewanej”. Łukasz Trykowski

4. “Kapelusz. garnitur i płaszcz z gabardyny”. Filip L

99: https://woblink.com/ebook/zagrozenia-ladu-spolecznego-tom-2-brunon-holyst-28144u

Cena:


Baśń o Aladynie i o lampie cudownej

Autor: Bolesław Leśmian

Któż z nas nie zna baśni o Aladynie i jego magicznej lampie. która potarta wierzchem koszuli w niezwykły sposób uwalnia drzemiącego w niej od tysięcy lat potężnego dżina? Ta jedna z bardziej znanych opowieści pochodzących z „Księgi tysiąca i jednej nocy” tym razem w doskonałej literackiej adaptacji Bolesława Leśmiana. Do średniowiecznego Bagdadu przybywa zły czarownik. Chce odnaleźć młodzieńca o imieniu Aladyn. Wie. że przeznaczeniem chłopca jest przynieść magiczną lampę z zaczarowanego królestwa. Czarownik podaje się za brata ojca Aladyna i zdobywa jego zaufanie. Obiecuje młodzieńcowi spełnienie wszystkich jego marzeń. Stawia przy tym jeden warunek: Aladyn musi zdobyć lampę o cudownej mocy. Przypadek sprawia. że chłopiec uwalnia mieszkającego wewnątrz dżina…

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 9.9


ISBN

9788374409674: Wydawnictwo

Format

23.92: https://woblink.com/ebook/sprawozdanie-finansowe-po-zmianach-praca-zbiorowa-28740u

Cena:kapłanka, nerw błędny ćwiczenia, andrzej kalinin, origami pdf, dragon age inkwizycja szmaragdowe mogiły, sniper elite: berlin 1945, jan oruba opinie, plan kont z komentarzem pdf, elektroniczna biblioteka, pokrzyk chomikuj, wioletta grzenda, freud malarz, zarządzanie stresem czyli jak sobie radzić w trudnych sytuacjach, być szczęśliwym na alasce, przebudzenie zmarłego czasu, biologia z tangramem, bicia nie trzeba było ich uczyć, wielkie oblężenie malty, dynastia piastow…