Życie pozapsychotropowe

Autor: Karol Neubauer

Myśli samobójcze. wyalienowanie i depresja. Choroba afektywna dwubiegunowa.Kilka nieudanych terapii.

Tak wygląda świat 30-letniego Karola. Za namową lekarza prowadzi dziennik. opisując przeżycia z dzieciństwa. Mówi o swoich marzeniach i lękach. Każdy dzień dla chłopaka to odkrywanie swojej koszmarnej i przerażającej świadomości. Próbuje znaleźć odpowiedź na dręczące go pytania. dlaczego zachorował? Czy powodem był ojciec-rozwodnik. który nienawidził matki Karola. czy może babcia chora na Alzheimera. z którą chłopak mieszkał przez kilkanaście lat?

Za namową swojej partnerki przestaje brać leki. Dziewczyna bowiem utwierdza go w przekonaniu. że to one wywołały chorobę. a bez nich będzie czuł się lepiej. Chłopak ląduje w szpitalu psychiatrycznym. gdzie bez

10.5: https://woblink.com/ebook/przemyslny-porportuk-wydanie-dwujezyczne-z-gratisami-jack-london-140806u

Cena:kotler pdf, dzień m, thrawn, diagnostyka funkcjonalna, stephen king audiobook, wanda zeman, adrian stankowski biografia, rage 2 poradnik, harry potter i kamień filozoficzny epub, książki o niewolnictwie, książki 2 wojna światowa, łowcy szpiegów, czapla ryby i rak streszczenie, bezpieczeństwo finansowe państwa, rodzina połanieckich pdf, wiedźmin książki jak czytać, baśniobór smocza straż 2, młodzik dostojewski, sprawdzian z przyrody klasa 6 dzial 4…