Dotyk zła

Autor: Dominika Budzińska

Świat. w którym zło wykrada się z ciemności gdy tylko zamkną się drzwi. potrafi okrutnie zranić. naznaczyć piętnem na resztę życia. Nagle znikają kolory. a istnienie przybiera odcienie czerni. Nic już nie będzie takie jak dawniej. największy hałas nie zagłuszy krzyku duszy. najsilniejszy lek nie uśmierzy bólu. który z każdym dniem mocniej wgryza się w myśli. Stan nieistnienia i zagubienia. ciszy i walki. czas smutku i czas zemsty. czas nienawiści. zło w czystej postaci.

‚DOTYK ZŁA’ – kryminał psychologiczny. którego akcja toczy się w Nowym Jorku. Główna bohaterka. młoda dziennikarka to kobieta boleśnie doświadczona przez los. naznaczona piętnem krzywd dzieciństwa. Koszmarna i niezwykle bolesna przeszłość nie daje o sobie zapomnieć. kładzie się cieniem na kartach życia. Codzienna

9.99: https://woblink.com/ebook/zaopiekuj-sie-mna-bari-wymarzony-piesek-tom-33-holly-webb-32188u

Cena:


Dom polski

Autor: Małgorzata Czyńska

Z ilustracjami Joanny Grochockiej

Pomysł był prosty: zapytać ludzi związanych zawodowo z dizajnem i projektowaniem wnętrz o wygląd polskich domów. o to. jak mieszkaliśmy kiedyś. jak mieszkamy dziś. jak zmieniają się nasze gusta i o czym marzymy. Byłam też ciekawa. czy zainteresowania i pasje moich rozmówców wynikają z atmosfery ich rodzinnych domów oraz do jakiego stopnia ich własne domy są uzewnętrznieniem ich charakterów. potrzeb i poglądów. Chciałam się dowiedzieć. jak mieszkają ludzie. których projekty – meble. szkło. porcelana. tkaniny –  trafiają do wielu polskich mieszkań. Od strony materialnej domu przeszliśmy więc do historii z dzieciństwa. rodzinnych opowieści. bo dom to przecież znacznie więcej niż cztery ściany umeblowane w takim czy innym stylu. to wspomnienia. emocje. ambicje i pragnienia.  Refleksje nad domem zataczały więc coraz szersze kręgi – obejmowały kwestie obyczaju. języka. kultury. mody. urody życia. poszukiwania wzorców i mentalności Polaków. Z tych bardzo osobistych opowieści wyłaniają się historia polskiego dizajnu i historia projektowania mieszkań. uzupełnione rozmowami z historykiem sztuki i socjologiem. Termin „dom polski” okazał się bardzo pojemny. rozciągnął się na kraj. miasto. krajobraz. błękit nieba i zapach śliwek.

Małgorzata Czyńska

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 29.9


ISBN

9788379767151: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/dzej-dzej-rozmowy-z-jackiem-jasko

Cena:


:

:

Cena: 14.9


ISBN

9788301195328: Wydawnictwo

Format

79: https://woblink.com/ebook/marketing-eugeniusz-michalski-32236u

Cena:biochemia krótkie wykłady pdf, polskie książki kryminalne, modest rucinski, audioboki, pandemia riddle, przeznaczenie dusz, złączeni honorem pdf doci, bohater noweli nasza szkapa, starożytny egipt książki, czy będzie 3 wojna światowa zapytaj, fizjologia wysiłku i treningu fizycznego pdf, liczebniki niemiecki ćwiczenia pdf, chata paul young, książka bracia lwie serce…