Lechia. Sarmaty. Puny i Ślachta

Autor: Szczęsny Morawski

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF.

Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu

REPRINT. Kolejna pozycja wznowiona przez Wydawnictwo Armoryka. a dotycząća naszych korzeni. pradziejów i tradycji. objaśniająca wiele pojęć. znaczenie i pochodzenie nazw i ukazująca starożytność naszego narodu. Książka zawiera następujące rozdziały: Sarmaty. Azy. Kimry r. 780. Rok 633 Skoloty. Nury. Rok 513 Dariusz. Sarmaty nad Dniestrem. Sarmackie góry. Feniki (Fenicjanie) w Lechii. Beskid Wielki. Lechia. Zasiew. żniwo. pożywienie. Pomieszkanie. Bydło. kozy. owce. Świnie. Koń. Podwody. Odzienie. Płótno. Narzędzia lechickie. Narzędzia fenickie. Naczynia. Kruszce. Brąz. czyli spiża. Górnictwo. Sól. Jantar. Kupiectwo. Oręż. broń. wojna

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 33


Reprywatyzacja

Autor: Tomasz Luterek

Tym. co odróżnia tę książkę od innych opracowań poświęconych reprywatyzacji. restytucji. a także prywatyzacji jest odejście od fragmentarycznego traktowania tych procesów na rzecz szerokiego spojrzenia. Dlatego uważam. że w warstwie poznawczej jej głównym walorem jest interdyscyplinarne spojrzenie na problematykę zmian własnościowych w okresie ostatnich 70 lat w Polsce i w innych krajach naszego regionu. Autor jest z wykształcenia prawnikiem. posiada praktykę rzeczoznawcy majątkowego. a więc wiedzę ekonomiczną. a w tej książce legitymuje się również bogatą wiedzą historyczną i ciekawymi przemyśleniami politologicznymi. Nie stroni też od formułowania założeń aksjologicznych. Szczegółowe potraktowanie omawianych zagadnień oraz bogata dokumentacja prawna i historyczna przedstawiona w

34.9: https://woblink.com/ebook/ogien-sprawiedliwosci-piotr-langenfeld-32638u

Cena:


1

Autor: Waldemar J. Dziak

:

Cena:katarzyna klimczak, testy ortograficzne, polityka ekologiczna polski, podstawy chemii nieorganicznej bielański, jacek pałkiewicz dubaj, katedra jacek dukaj, kot w domu instrukcja obsługi, ignacy krasicki monachomachia, siostrzyczki z elurii, slownik jezyka polskiego pdf, www miau pl, żydowski kalendarz, przygody dobrego wojaka szwejka pdf, tomasz jeż, www.ibuk.pl, janusz i starszy, bogdan dembiński, what the bleep do we know, fable: zapomniane opowieści, trylogia tatrzańska…