ISBN

9788380838758: Wydawnictwo

Format

33: https://woblink.com/ebook/po-dwoch-stronach-barykady-milosc-za-zelazna-kurtyna-grazyna-wosinska-127701u

Cena:


ISBN

9788380170919: Wydawnictwo

Format

25.2: https://woblink.com/ebook/oni-odbudowali-i-rozwijali-polske-andrzej-karpinski-pawel-kozlowski-127721u

Cena: Paweł Kozłowski


Za horyzont

Autor: Tomasz Pindel

A gdyby tak stworzyć nową Polskę? Choćby w odległej Brazylii? Tu głód i nędza. a tam złoto i brylanty w takiej obfitości. że ziemia aż świeci i po zmroku nie trzeba zapalać światła! Tak przynajmniej mówią krążący po wsi agitatorzy.

Galicyjscy chłopi w Brazylii. legioniści na Haiti. Mrożek w Meksyku. żołnierze Andersa w Argentynie czy młodzi ludzie. którzy przypadkiem trafili do Chile i już tam zostali. Tomasz Pindel rusza na nieznany ląd: przeczesuje archiwa i literaturę. dociera do różnych pokoleń emigrantów i słucha ich niezwykłych historii. Dlaczego uprawa yerba mate stała się w Argentynie polską specjalnością? Na czym polegała polsko-niemiecka rywalizacja w Brazylii? Jak układały się relacje emigrantów z Indianami? Dlaczego mianem polacas określa się prostytutki? Jak pisarz Bobkowski

31.5: https://woblink.com/ebook/african-studies-forging-new-perspectives-and-directions-nina-pawlak-hanna-rubinkowska-aniol-izabela-will-128056u

Cena: Hanna Rubinkowska-Aniol


Intensywność uczuć

Autor: Anna DePalo

Media plotkarskie nie oszczędzają Chiary Feran. aktorki. której ojciec hazardzista wywołuje skandal za skandalem. Chcąc ratować swój medialny wizerunek. Chiara godzi się na zaproponowany przez menedżerkę fikcyjny romans z kaskaderem. Rickiem Serenghettim. dublerem jej filmowego partnera. Zabieg okazuje się skuteczny. media rozpisują się o flircie. a Chiara i Rick coraz bardziej się do siebie zbliżają. To. co miało być fikcją. staje się szaleństwem erotycznym…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99kim byłbym bez ciebie?, samotne,wdowy, mrożek artysta pdf, immunitet mróz pdf, starość aksolotla, to co musimy utracic, bridget jones, adina zemanek, heska, conan i pradawni bogowie, żelazna wojna, mandżurii, podstawy zarządzania griffin, igor bajka, sieć ostatni bastion ss, jean starobinski, sto lat dzieci, wydawnictwo studio astropsychologii, syzyfowe prace online, podejście dochodowe w wycenie nieruchomości, pomnik westerplatte kolorowanka, trzy metry nad niebem pobierz, motywacja hubrystyczna, assassin’s creed ostatni potomkowie, test kolorów luschera…