Format

EPUB.MOBI: 136981

https://woblink.com/ebook/stan-pomroczny-m-lu-cannabis-136981u

:

Cena:


ISBN

9788381373708: Wydawnictwo

Format

47.2: https://woblink.com/ebook/specustawa-mieszkaniowa-z-wyjasnieniem-rzadowym-praca-zbiorowa-137829u

Cena:


Tamte wakacje

Autor: Taylor Sara

Ta historia wydarzyła się latem 2018 roku. Marta porzuciła pracę w Mordorze przy ulicy Domaniewskiej w Warszawie i założyła własną działalność gospodarczą – firmę szkoleniową. Jest atrakcyjną trzydziestokilkulatką. Silną. niezależną i zdeterminowaną kobietą. Ale to tylko pozory. Po wejściu do domu. zmyciu perfekcyjnego makijażu i zdjęciu drogiego. doskonale skrojonego kostiumu. traci poczucie własnej wartości. rozsypuje się wewnętrznie. zmieniając się w bezbronną i przestraszoną dziewczynkę.

Toksyczny związek. Romans i namiętność. a także potworny dramat głównej bohaterki. W książce uderza niezwykły realizm współczesnego życia i pracy w korporacjach Warszawy i Lublina. Ale to także książka o tym. jak przypadkowe zdarzenia i spotkania mogą odmienić nasze życie. Wszystko zal

Wydawnictwo: Esprit

Cena: 35.9


1

:

:

Cena:piekna uczestniczka lowow kalidońskich, mały ksiaze pdf, lee child 61 godzin, barbara rogowska, erich fromm ucieczka od wolności pdf, umowa o prowadzenie ksiąg rachunkowych, dziewczyna na miesiąc październik listopad grudzień pdf, podstawy fizyki tom 1 pdf, analiza finansowa książki, king of avalon kody promocyjne, po proszę, zakłamanie, kolejne 365 dni pdf chomikuj, shantaram mobi…