Kąt odbicia & Spirala zła

Autor: Dariusz Grabowski

„Kąt odbicia & Spirala zła” Dariusza Grabowskiego to dwuczęściowa książka o ucieczce przed miłością. która spadła nagle na dojrzałego mężczyznę i o walce o życie z bandą bezwzględnych młodych przestępców. Niestety zemsta rodzi zemstę.

Kąt padania. równa się kątowi odbicia. każda akcja wywołuje reakcję. Szymon. dojrzały mężczyzna „po przejściach” wyjeżdża ze stolicy na głuchą wieś. Chce tam znaleźć spokój. odpoczynek i ucieczkę przed miłością do Natalii. Zamiast tego staje się obiektem okrucieństwa ze strony grupy przestępców. Doprowadzony do ostateczności podejmuje samotną walkę. Jego zwycięstwo uruchamia spiralę zła. która dotknie nie tylko jego. ale także jego najbliższych.

Książka jest doskonałym

:

Cena:


Leczenie bólu

Autor: Łukasz Wordliczek

III wydanie bestsellerowej książki przygotowane przez ceniony zespół specjalistów.

Leczenie przeciwbólowe jest istotnym wyzwaniem dla współczesnej medycyny. Ból przewlekły. przetrwały i nawracający jest znaczącym problemem zarówno dla pacjentów. jak i systemów opieki zdrowotnej.

W publikacji opisano mechanizmy powstawania bólu. jego charakter i rodzaje w różnych zespołach chorobowych. farmakologię oraz najnowsze metody uśmierzania bólu. Czytelnicy znajdą również w książce algorytmy. zalecenia i rekomendacje.

Interdyscyplinarne kompendium jest adresowane do lekarzy wszystkich specjalności. z pewnością zainteresuje również studentów medycyny.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Lekarskie PZWL

Cena: 139


Za zasłoną

Autor: Carver Alan Ames

Z całą pewnością nie przyszedłem tu. żeby wam mówić. jak macie postępować. Nie mam takiego prawa. (…) Chciałbym się tylko z wami podzielić wskazówkami danymi z nieba. Tak jak pomogły one mnie. podobnie mogą pomóc i wam w waszej wierze i waszym życiu.

Fragment

Współczesny mistyk. Carver Alan Ames. który doświadcza objawień i jest świadkiem niezwykłych cudów. od wielu lat dzieli się świadectwem spotkania żywego Boga. Zawarte w tej książce refleksje to listy oraz przemówienia wygłoszone przez autora bestsellera Oczami Jezusa w wielu krajach świata.Ames dzieli się doświadczeniem potęgi Bożej miłości. mocy sakramentu pojednania. wartości małżeńskiej bliskości. a także rozważa korzenie zła dotykającego ludzi we współczesnym świecie. Podpowiada. w jaki sposób najpełniej adorować Jezusa ukrytego w Najświętszym Sakramencie. jak działają w naszym życiu Aniołowie i czym są niebo oraz piekło.

Wydawnictwo: Esprit

Cena: 25.9


https://woblink.com/product-publication/download/30706/pdf

1: Autor

:

Cena:


Prawo do zemsty

Autor: Denis Szabałow

Ale dobro to nie jest przebaczanie wszystkiego. dobro powinno mieć pięści. Nie mamy już prawa do łaski i wybaczenia. Zostało nam tylko prawo do zemsty.

Przeżył. wrócił do domu. I co go przywitało? Pustka! Cisza! Śmierć!

Droga była długa. ale jeszcze nie dotarł do jej kresu. Ten. na kogo nikt nie czeka. kogo pozbawiono rodziny i przyjaciół. jest wprost stworzony do wojny.

Daniła Dobrynin stracił dom i bliskich. Nie ma nic… Poza celem. Celem. który musi osiągnąć za wszelką cenę.

Wydawnictwo: Insignis

Cena: 29.9przyimki angielski ćwiczenia pdf, koło i okrąg zadania klasa 4, ta, która musi umrzeć, jak poderwać dziewczynę, nieprzejednana honor, górzyński paweł, dieta w ciąży zdrowe przepisy na 9 miesięcy pdf, maluch tuning, mój szef melissa darwood pdf, władca tyru, wyrwa wojciech chmielarz, administracja zespolona definicja, anatomia zwierząt, polish teacher, muzyka chorwacka mp3, kraków niezłomnych 1946, unia europejska książki pdf, jarosław brach, olga tokarczuk nobel za jaką książkę, romantyzm matura, promyczek holden…