ISBN

9788320056532: Wydawnictwo

Format

89: https://woblink.com/ebook/analiza-przypadkow-klinicznych-w-alergologii-leczenie-farmakologiczne-w-praktyce-polskich-lekarzy-czesc-ii-jerzy-kruszewski-135679u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/135846/epub

1: Autor

:

Cena:


Business English. Jak pisać skutecznie po angielsku

Autor: Fiona Talbot

Język angielski

Poziom B2

Nie bądź zwykłym entuzjastą #mediów społecznościowych. To pasja. a nie żargon korporacyjny. przyciąga uwagę we wszystkich rodzajach komunikacji biznesowej.

Jeśli pracujesz w biznesie (albo przygotowujesz się do podjęcia pracy zawodowej) i zdajesz sobie sprawę z niezaprzeczalnego faktu. że słowo pisane zajmuje dziś centralną pozycję w komunikacji biznesowej. jest to dla ciebie idealne wprowadzenie w business English. Zawarte w książce szczegółowe. oparte na konkretnych zadaniach wskazówki zapewnią ci zestaw narzędzi. dzięki którym rozwiniesz wysoko cenione umiejętności komunikacyjne.

Książka jest w równym stopniu skierowana do osób. dla których angielski jest pierwszym językiem (native speakers). jak i do

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


https://woblink.com/product-publication/download/135742/epub

1:

:

Cena:


Miłość i inne deliria

Autor: Mika Dunin

„Miłość i inne deliria” to książka o uzależnieniu i strachu przed uczuciami. które biorą się z niezaspokojonych potrzeb. To autentyczne świadectwo ucieczki od życia. Pomaga refleksyjnie przyjrzeć się własnym demonom i z bezpiecznej odległości ocenić. jaką trajektorię przybiera nasze życie.

Książkę najcelniej streszcza hasło: kobieta. alkohol. seks… katastrofa. To historia kilku kobiet i ich zabójczego związku z mężczyznami i alkoholem.

Bohaterki Miki Dunin zdobyły się na odwagę. by opowiedzieć o kolejnych etapach życia pod wpływem alkoholu. miłosnego zamroczenia i seksualnej obsesji. Z perspektywy czasu szczegółowo analizują historie swojego uwikłania i pokazują spustoszenie. jakie uczyniło ono we wszystkich sferach ich życia i relacjach z bliskimi.

Książka zachwyca

:

Cena:


Amerykański sen

Autor: Bella Frances

 

Stacey Jackson pracuje w kasynie. bo musi spłacić długi matki. Nie lubi tego miejsca. ponieważ często jest źle traktowana. Po kolejnym upokorzeniu postanawia natychmiast odejść. Wybiega wprost pod koła nadjeżdżającego samochodu. W kierowcy rozpoznaje Marca Borsatto. chłopaka z bogatej rodziny. w którym kiedyś była zakochana. Marco zabiera Stacey do domu. by się nią zaopiekować po wypadku…

 

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99jak nie pierdzieć, adam grajewski, grzegorz grochowski, wprowadzenie do socjologii szacka pdf, tylko dla ciebie pdf vi keeland, detoks cukrowy pdf, hearthstone talie dla początkujących, hetka, konstytucje 2 rp, wypracowanie na 5, prawdziwa historia klubu bilderberg, puszczaj, zelda poradnik, bolesław i wysoki, dziecko z zaburzeniami zachowania w szkole, ryszard handke, jak mówić, żeby dzieci nas słuchały, stanisław mocek…