Szatan i Judasz: Święty dnia ostatniego. Tom 1

Autor: Karol May

Szatan i Judasz: Święty dnia ostatniego. Tom 1 

„Szatan i Judasz” to 11-tomowy cykl przygodowy autorstwa Karola Maya. twórcy słynnego Winnetou. Indiański wódz pojawia się.by wraz z innymi znanymi bohaterami wspólnie odbyć niebezpieczną podróż pełną ekscytujących przygód.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 9.9


Krótkie scenariusze o życiu

Autor: Elżbieta Walczak

„Kształtują nas rzeczy. o których nikt nie wie” – Stephen King.

Każde życie. podobnie jak utwór literacki. ma swoistą dla siebie fabułę. Zdarzenia. losy. tworzą epizody. które składają się na całość scenariusza naszego życia.

„Krótkie scenariusze o życiu” to szósty tomik poetycki wydany przez Elżbietę Walczak.

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 19.99


ISBN

9788366116757: Wydawnictwo

Format

27.5: https://woblink.com/ebook/trzeci-sort-czyli-jak-zakonczyc-wojne-polsko-polska-jerzy-karwelis-136174u

Cena:


Wydawnictwo

Novae Res: Format

133761

https://woblink.com/product-publication/download/133761/epub: 1

Cena:


Nietrwała ondulacja. czyli rozterki fryzjerki

Autor: Małgorzata Thiele

Kiedy zaskakuje nas los. warto wziąć sprawy w swoje ręce i uczesać scenariusz

Zuzka to urocza fryzjerka z milionem pomysłów na minutę. która fryzjerką została… przez przypadek. A tych w jej życiu nie brakuje! Bohaterka dowcipnie opowiada o swoich perypetiach. wtajemniczając nas w zwariowane historie rodzinne. Z tych opowieści poznamy jej ukochanego Krzyśka. zwanego nieślubnym. oraz ich rozkosznego synka Antosia. Niebagatelną rolę w historiach niedoszłej wokalistki odegrają opiekunka Antosia Panika (czyli pani Monika) i jej specyficzny syn Antoni (zwany Banderasem). Los podsuwa różne scenariusze. a podejrzliwość bywa zgubna. dlatego Zuzia wpadnie w małe tarapaty. Czy wybrnie z nich dzięki urokowi osobistemu. zdolnościom fryzjerskim. nieprzeciętnej kreatywności

14.9: https://woblink.com/ebook/likwidacja-lub-zawieszenie-dzialalnosci-gospodarczej-aneta-szwech-130044u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/130052/epub

1:

:

Cena:kasjusz dion historia rzymska pdf, zarządzanie finansami przedsiębiorstwa pdf, stanisław mocek, mściwy, seidler, andrzej krzywy wzrost, ryszard nadrowski, www.1939.com.pl audiobook, alterglobaliści, zamieć ken follett, morderstwa w fjällbace: śmierć w obiektywie, drakensang the river of time poradnik, o pisaniu na chłodno, kordian audiobook za darmo, ktos kto bedzie cie kochal w calej tej nedznej glorii, jak szybko nauczyć się mówić po angielsku, psychologia jungowska, worms 4 totalna rozwałka, raz w roku w skiroławkach audiobook, mroczne pozadanie, wyborcza na kindle, pajęczyna strachu…