Emil. kanarek i rudy pies

Autor: Marta Krajewska

Dla tych. które dopiero poznają znaczenie słowa „przyjaźń”.

Dla tych. które ciągle słyszą. że powinny się bawić z młodszym rodzeństwem. a nie tylko z kolegami.

Dla tych. które denerwuje młodsze rodzeństwo kolegów.

Dla tych. które same są młodszym rodzeństwem.

I przede wszystkim dla tych. które dorastały w czasach. gdy w telewizji były tylko dwa kanały. mamy wołały nas przez okno na obiad. a jeśli chciało się z kimś pogadać. trzeba było się z nim spotkać.

Wydawnictwo: Genius Creations

Cena: 24.99


Zarząd sukcesyjny po śmierci przedsiębiorcy – nowe rozwiązania prawne

Autor: Aneta Szwęch

25 listopada 2018 r. wchodzi w życie ustawa o zarządzie sukcesyjnym przedsiębiorstwem osoby fizycznej. Ustawa reguluje sytuację prawną przedsiębiorstwa osoby fizycznej po śmierci przedsiębiorcy. Publikacja zawiera kompleksowe omówienie skutków ustanowienia zarządu sukcesyjnego i zasady prowadzenia działalności przedsiębiorstwa osoby fizycznej po śmierci jego właściciela. Publikacja odpowiada na pytania: kto jest właścicielem przedsiębiorstwa w spadku. jak powołać zarządcę sukcesyjnego. który zarządza przedsiębiorstwem w spadku Jak przebiega zarządzanie przedsiębiorstwem w spadku bezpośrednio po śmierci przedsiębiorcy. który nie wyznaczył zarządcy sukcesyjnego

Jak funkcjonuje przedsiębiorstwo w s

31.2: https://woblink.com/ebook/firma-w-spadku-zarzad-sukcesyjny–141167u

Cena:


Medycyna czakralna. Techniki samoleczenia duszy i ciała

Autor: Alcantara Margarita

Skorzystaj z wiedzy doświadczonej terapeutki

 Autorka zajmuje się najczęstszymi dolegliwościami. jakich doświadczają dziś ludzie. Z powodzeniem nauczyła swoich klientów wielu różnych technik uzdrawiania w celu usuwania blokad energetycznych i równoważenia ich czakr. Teraz dzieli się zdobytym doświadczeniem w swojej bestsellerowej książce.

 

Sprawdź. jak może pomóc Ci:

 Trzyczęściowy program uzdrawiania czakr pozwalający zidentyfikować dolegliwości. odkryć dotyczące ich czakry i wybrać najskuteczniejsze techniki uzdrawiania centrów energetycznych.

 • Szeroki wybór metod terapeutycznych. w tym medytacje i wizualizacje. olejki eteryczne. joga. kryształy. pożywienie i dieta. zmiany behawioralne i wiele innych.
 • Ilustracje

  27.99: https://woblink.com/ebook/ty-i-ja-dwa-rozne-swiaty-tom-2-i-3-elzbieta-kosobucka-140727u

  Cena:


  ISBN

  9788381710756: Wydawnictwo

  Format

  29.2: https://woblink.com/ebook/madrosc-buddyjskiego-mnicha-od-swiadomej-medytacji-po-eliminacje-niepokoju-i-gonitwy-mysli-brahm-ajahn-140733u

  Cena:


  W imieniu Rzeczypospolitej. Wymiar sprawiedliwości w Polsce w czasie II wojny światowej

  Autor: Leszek Gondek

  Autor. znany badacz historii pierwszej połowy XX wieku. przedstawia działaność podziemnych sądów podległych ZWZ-AK (sądy wojskowe) oraz Delegaturze Rządu na Kraj (sądy cywilne). Przytacza również relacje z procesów prowadzonych przez sądy polowe oraz opisuje dzieje legendarnego. jawnego wymiaru sprawiedliwości istniejącego na ziemiach polskich w latach II wojny światowej. Autor wykorzystał w swej pracy wiele materiałów. niedostępnych do tej pory historykom zajmującym się tą tematyką. Książkę wzbogacają aneksy: Kodeks sądów kapturowych z maja 1940 roku oraz noty biograficzne osób związanych z podziemnym wymiarem sprawiedliwości.

  Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN

  Cena:


  ISBN

  9788381680127: Wydawnictwo

  Format

  39.3: https://woblink.com/ebook/niebezpieczne-sery-ukryte-uzaleznienie-powodujace-otylosc-utrate-energii-oraz-zdrowia-neal-barnard-139907u

  Cena:


  Ty i ja. Dwa różne światy. Tom 2 i 3

  Autor: Elżbieta Kosobucka

  Ty i ja dwa różne światy jest opowieścią o związku dwojga młodych ludzi. w którym pragnienie dawania miłości prowadzi do przekraczania własnych ograniczeń. w którym słowa mają znaczenie. a miłości należy się uczyć. Prosta historia serca. gdzie miłość pokonuje wszelkie przeszkody. bo ona jest najpotężniejszą zwierzchnością. Nie złość. nie gniew. nie egoizm. nie ty dla mnie. ale ja dla ciebie…

  Czy warto zaryzykować własne życie? A może to jedyna droga. aby go nie stracić i żyć prawdziwie. Natalia wbrew rozsądkowi porzuca wszystko co znała do tej pory. aby wejść w świat. który zdaje się rządzić innymi prawami. Młoda kobieta stawia miłość na pierwszym miejscu. gdy na szali po przeciwnej stronie jest ryzyko utraty zdrowia. Bohaterka niesie tajemn

  :

  Cena:  echo z otchłani chomikuj, andrzej sapkowski wiedźmin kolejność, zeszyty naukowe małopolskiej wyższej szkoły ekonomicznej w tarnowie, angielskie ebooki, dariusz chemperek, moj zawodnik pdf, ile trwa 365 dni, sufrażetki, dziady cz 2 tekst pdf, paradoks czasu zimbardo, resortowe dzieci: służby, marcin darmas, j wybicki, moj zawodnik pdf, zarządzanie jakością książki…