https://woblink.com/product-publication/download/17688/epub

1:

:

Cena:


W sieci umysłów

Autor: James Dashner

Aby schwytać hakera. potrzebujesz hakera.„The Eye of Minds”rozpoczyna serię Mortality Doctrine. której akcja dzieje się w świecie hiperrozwiniętej technologii.  cyberterrorystów i gier tak doskonałych. że przerastają najdziksze marzenia… albo najgorsze koszmary.We wrześniu 2015 roku na ekrany kin wchodzi film nakręcony na podstawie książki Jamesa Dashnera.Michael jest graczem. I – jak większość graczy – więcej czasu niż w realnym świecie spędza w wirtualnej rzeczywistości VirtNet. Do VirtNetu można wejść i umysłem. i ciałem. a jeśli jesteś hakerem. czeka cię jeszcze więcej zabawy. Bo przecież najfajniej jest łamać zasady. prawda?Ale pewne reguły powstały nie bez powodu… Kiedy jeden z hakerów zaczyna seryjnie mordować. rząd wie. że aby go schwytać. potrzebny będzie równie dobry haker. I

28: https://woblink.com/ebook/alex-cross-musi-zginac-james-patterson-17998u

Cena:streszczenie ten obcy rozdział 7, adam szustak judyta, imperium kapuściński pdf, faktoring pdf, planescape torment poradnik, jak nie pierdzieć, nie zabijaj mnie kochanie, prosze oanstwa do gazu, agatha christe, total war warhammer 2 poradnik, złączeni pokusą pdf, książka o kukuczce, podnieś głowę, wydawnictwo burda książki, czystego serca, unfuck yourself napraw się, adam ziółkowski historia powszechna starożytność…