Na przekór zasadom

Autor: Mary Brendan

Lady Joan Moreland pochodzi ze starego szanowanego rodu. Jako córka księcia obraca się w najlepszym towarzystwie i bierze udział w najbardziej elitarnych wydarzeniach sezonu. Lady Joan różni się od większości dam z towarzystwa. bowiem udziela się charytatywnie. Nie ogranicza się jednak do pomocy finansowej. osobiście odwiedzając potrzebujących nawet w najgorszych dzielnicach Londynu. Podczas jednej z takich wypraw wpada w tarapaty. a przed niebezpieczeństwem ratuje ją Drew Rockleigh. Wkrótce Joan dowiaduje się. że Drew pochodzi z arystokratycznej rodziny. ale nieszczęśliwym zrządzeniem losu stracił cały majątek. Joan postanawia mu pomóc. Nie wie. że w ten sposób wplącze się w niebezpieczną intrygę. w której może stracić znacznie więcej niż reputację… 

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 10.99


Tradycyjne modlitwy terapeutyczne. Praktyczny przewodnik

Autor: Monika Herz

Modlitwy mają ogromną moc sprawczą. Stanowią potężne narzędzia. które przekazywane z pokolenia na pokolenie. często z zachowaniem tajemnicy. uzdrawiają. odwracają uroki i odmieniają życie. Do dziś stanowią one jeden z najważniejszych filarów medycyny ludowej. W tej książce udostępnia rytuały. dzięki którym złagodzisz ból i uaktywnisz siłę samoleczenia. Pomożesz zarówno sobie. jak i innym osobom. Poznasz modlitwę. która zdoła uleczyć choroby serca. złagodzić gorączkę czy schorzenia skórne. Nauczysz się też dziękować za wszelkie łaski otrzymane podczas uzdrawiania. Dzięki wskazówkom Autorki będziesz wiedział jak wybrać odpowiednie miejsce do modlitwy. jak ją wypowiadać i na czym się skupić przy jej odmawianiu. Ponadczasowy sposób na zdrowie ciała i duszy.

1:

Cena:


Wykorzystanie potęgi run dla zdrowia. miłości. fortuny

Autor: dr Stefan Karol Wdowiak

Runy wywodzą się z wierzeń nordyckich i do dziś można z nich czerpać cenne informacje. Znaki runiczne. również w postaci kart. są ścieżką prowadzącą do wiedzy. którą może podążać każdy z nas. Stanowią alfabet. który pomaga odkryć i zrozumieć własne wnętrze oraz umożliwia rozwój intuicji. Ich moc możesz wykorzystać do poprawy swojego zdrowia. dokonania wyboru partnera życiowego czy wzmocnienia finansów.

Dzięki tej książce poznasz:

 • mity opisujące runy.
 • symbolikę runiczną występującą na różnych taliach kart. ze szczególnym uwzględnieniem prac Roberta Lichodziejewskiego.
 • interpretację run urodzeniowych.
 • znaczenie imienia w przekładzie runicznym.
 • zasady tworzenia talizmanów i amuletów wy

  19.9: https://woblink.com/ebook/kurs-astrologii-podrecznik-do-samodzielnej-interpretacji-horoskopu-balbina-pedziwiatr-136190u

  Cena:


  Czarny deszcz

  Autor: Marek Tarnowicz

  W ziemię na terenie ośrodka wojskowego Stanów Zjednoczonych Europy uderza sonda wysłana przez obcą cywilizację. Tuż przed trafieniem w powierzchnię planety obiekt emituje wiązkę energii. która zmienia strukturę materii w tym miejscu. co pozwala jej przeniknąć w jej głąb. Ma to jednocześnie wpływ na pięcioro pracowników laboratorium. którzy jako jedyni przeżyli to zdarzenie. Po opuszczeniu przez nich szpitala ich organizmy mutują. Wokół nich zaczynają się dziać trudne do wyjaśnienia zjawiska. Kilka dni później do jednego z polskich portów zawija żaglowiec z załogą nieznanego pochodzenia. Na brzeg schodzą postacie rodem z innej epoki. Wśród nich są dwie osoby posiadające wiedzę tajemną i władające magią. Kiedy okoliczności sprawiają. że laboranci spotykają się z magami. na Ziemi za

  29.2: https://woblink.com/ebook/gluten-free-jak-wspolczesna-pszenica-nas-zatruwa-julien-venesson-136759u

  Cena:


  Odpowiedzialność księgowego

  Autor: Krzysztof Janczukowicz

  Ebook (PDF) adresowany do trzech grup czytelników. Tytułowi księgowi. czyli osoby. które uczestniczą w prowadzeniu księgowości firmy. znajdą tu dotyczący ich grupy zawodowej i wyczerpujący w założeniu zestaw reguł odpowiedzialności – zarówno podatkowej. jak i cywilnej. pracowniczej czy karnej. Uwzględnione zostały tu wszystkie wchodzące w grę układy formalne między księgowym a firmą: od księgowego będącego pracownikiem firmy do księgowego prowadzącego własne biuro rachunkowe. Książka nie obejmuje problematyki związanej z finansami publicznymi. a w szczególności specyficznych zasad odpowiedzialności za naruszenie dyscypliny finansowej. Przyjmujemy więc optykę właściwą wyłącznie przedsiębiorstwom prywatnym.

  Drugą grupą adresatów są osoby. które zarządzają fi

  24.2: https://woblink.com/ebook/relaksacyjna-metoda-mind-calm-wspolczesna-technika-medytacyjna-wyciszajaca-umysl-i-cialo-sandy-c-newbigging-136170u

  Cena:  zasada podwójnego skutku w opiece paliatywnej, kamil kijek, energoelektronika pdf, wielcy polscy podróżnicy, severski nieśmiertelni, jedz pysznie z niskim indeksem glikemicznym pdf, na szczycie właściwy rytm doci, tomek w krainie kangurów książka, słownictwo biznesowe angielski pdf, marek mazur, feliks jaroszyk, na skraju imperium, dlaczego śpimy, europejska karta samorządu terytorialnego pdf, o czym szumi las online, jak wam się podoba pdf, plan wydarzeń harry potter i kamień filozoficzny, dieta nie życia…