ISBN

9788320050929: Wydawnictwo

Format

99: https://woblink.com/ebook/ortopedia-duttona-t-2-mark-dutton-29466u

Cena:


Korekta deklaracji podatkowej

Autor: Krzysztof Janczukowicz

Korekta deklaracji podatkowej to formalny sposób na poprawienie błędów w zadeklarowanym rozliczeniu podatku.

W przypadku stwierdzenia błędu podatnik powinien skorygować swoje rozliczenia. W efekcie może powstać zaległość podatkowa lub nadpłata. W publikacji te dwie sytuacje zostały przedstawione osobno. ponieważ rządzą się odmiennymi prawami.

Publikacja zawiera również informacje w jakich przypadkach dopuszczalne i prawidłowe jest dokonywanie korekty rozliczeń na bieżąco. a kiedy wymagane jest korygowanie rozliczeń wcześniejszych.

Osobno przedstawione zostały zasady korekty deklaracji VAT. a to ze względu na szczególne reguły dotyczące niektórych przypadków korekty tego podatku.

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 14.9socjologia książki pdf, najdluzsza noc, heban kapuściński pdf, skala wechslera interpretacja wyników, język lua podstawy, tło religijne, chemia w kosmetyce i kosmetologii, jonathan auxier, zygmunt gierek, r programowanie, czarne stopy ebook, mamo to moje życie, jak robić notatki z biologii, hetka, statystyczny drogowskaz, poradnik dla początkujących minecraft, przyczyny konfliktów zbrojnych na świecie, fizjoterapia po angielsku, larry 5: fala miłości…