Cukrzyca. Jak z nią żyć

Autor: Dorota Drozd

Czym jest cukrzyca? Jak wygląda życie diabetyka? Kiedy mierzyć poziom cukru? Jakie insuliny są dostępne na polskim rynku? Na te i wiele innych pytań odpowiada doświadczona edukatorka i pielęgniarka diabetologiczna.

Jeśli u Ciebie lub kogoś z Twoich bliskich zdiagnozowano cukrzycę. ta książka pomoże Ci oswoić chorobę i nauczy Cię. jak z nią żyć na co dzień: pracować. uprawiać hobby. podróżować. Wystarczy bowiem zdobyć dostateczną wiedzę o cukrzycy. aby zapewnić sobie odpowiednią samoopiekę i cieszyć się niezależnością. Pamiętaj jednak. że nic nie zastąpi porady profesjonalnego personelu medycznego. 

Z tego poradnika dowiesz się m.in.:

– na czym polega samokontrola w cukrzycy.

– jaki wybrać system do pomiaru glikemii.

– jak wyliczyć wymienniki węglowodanow

31.99: https://woblink.com/ebook/pani-fletcher-tom-perrotta-129210u

Cena:


ISBN

9788320056204: Wydawnictwo

Format

189: https://woblink.com/ebook/terapia-w-chorobach-reumatycznych-irena-zimmermann-gorska-133646u

Cena:


Wydawnictwo

Novae Res: Format

133761

https://woblink.com/product-publication/download/133761/epub: 1

Cena:jurgen roth, biologia w pigułce gimnazjum pdf, książka kicia kocia, cantalamessa, jerzy jasiński, niezdobyta melissa darwood, poradnik elektryka pdf, szymon słomczyński mim, pamiętnik felka parerasa audiobook, kartezjusz dzieła, jojo moyes ostatni list pdf, testy diagnostyczne w fizjoterapii, sensacje 20 wieku, kamil fejfer zawód, scenariusz przedstawienia profilaktycznego na wesoło, czasopisma dla nastolatków…