Emilia Krakowska. Aktorzyca

Autor: Katarzyna Kaczorowska

„Aktorzyca” to portret wybitnej polskiej aktorki Emilii Krakowskiej – poznanianki z urodzenia. warszawianka z wyboru. Publiczność pokochała ją za Reymontowską Jagnę. Malinę z opowiadania Iwaszkiewicza. Marysię z „Wesela” i panią Dulską Zapolskiej. Bohaterka książki opowiada czytelnikom o wielkiej miłości swojej matki. Anastazji. o przybranej siostrze. mężach. z którymi nie zawsze było jej po drodze i ukochanych córkach. Prowadzi nas przez uliczki rodzinnego Poznania – okupowanego przez Niemców i zbuntowanego przeciwko władzy w czerwcu 1956 roku – i wprowadza w świat warszawskich teatrów. w którym młoda dziewczyna po studiach musiała znaleźć swoje miejsce. pokazać. co potrafi i przekonać do siebie reżyserów. publiczność i krytyków. Co jej się udało. a czego do dzisia

19.9: https://woblink.com/ebook/wenus-planeta-partnerstwa-rola-bogini-milosci-w-horoskopie-elzbieta-klobus-136189u

Cena:


ISBN

9788324056194: Wydawnictwo

Format

31.99: https://woblink.com/ebook/fashionistki-zrzucaja-czadory-aleksandra-chrobak-136790u

Cena:


Zaklinacz dusz. Przeprowadzanie w zaświaty

Autor: Janczarska Izabela

Autorka. niczym Melinda Gordon. główna bohaterka serialu „Zaklinacz dusz”. pomaga zabłąkanym duszom przejść na Drugą Stronę. Jest przekonana. że dusza człowieka wciąż na nowo się odradza. Daje im szansę na kolejne wcielenie i dalszy rozwój – przedstawia swoje prawdziwe doświadczenia z przeprowadzania dusz. które nie odeszły i pozostawiły niedokończone sprawy. Starają się je wykonać. nie zdając sobie sprawy z tego. że ich możliwości działania na ziemi już minęły. I wtedy zdarzają się „dziwne” rzeczy. które trudno wytłumaczyć. Może i Ty odczuwałeś czyjąś obecność. choć w pobliżu nikogo nie było. Po lekturze tej książki. będziesz wiedział do kogo zwrócić się o pomoc lub jak sam możesz pomóc zbłąkanym duszom. Wszyscy powinniśmy mieć szansę os

19.9: https://woblink.com/ebook/czy-twoje-dziecko-ma-zdrowy-kregoslup-bezpieczne-cwiczenia-do-stosowania-w-domu-drobner-zdzislaw-136258u

Cena:


ISBN

9788365404664: Wydawnictwo

Format

24.2: https://woblink.com/ebook/jedz-prawdziwe-jedzenie-piec-zasad-utrzymania-zdrowego-mozgu-i-ciala-montagu-julie-136851u

Cena:agnieszka bryc, szlachcianka, kawalec pediatria 2018, na skalnym podhalu, kroniki rodu drake ów, nietypowa matka polka pdf, piąty żywioł, jerzy główczewski, penis świni, niemiecka broń pancerna, mam na imię jutro, monika banasiak młoda, anna wendorff, sztuka argumentacji, libra ebook…