Pieśni Dawnej Jonki. Tom I

Autor: Michał Kamiński

Krwawe bitwy. rodowe intrygi i dworskie romanse.

Każdy mieszkaniec ludnego i potężnego Królestwa Jonki wie. że kiedy Pani Luna zasłania oblicze Wielkiego Sola i dochodzi do zaćmienia. to znak. że zdarzą się rzeczy wielkie. a urodzone w tym czasie dziecię wysokiego rodu czeka wielka przyszłość.

Wie o tym również ambitny. skoligacony z dworem hrabia Henryk z Lirwelii. Kiedy zostaje wezwany przez króla do udziału w wojnie. snuje swój własny plan. rozpoczynając grę o najwyższą stawkę. Będzie mógł liczyć na pomoc przyjaciół. ale czy to wystarczy. by pokonać dumnych baronów Jonki?

Tak rozpoczyna się polityczna intryga. dworski romans i rycerska przygoda. A wszystko to rozgrywa się w nowym. nieznanym świecie osadzonym w realiach doj

31.5: https://woblink.com/ebook/co-sie-stanie-z-ameryka-warakomska-dorota-126196u

Cena:


ISBN

9788380838680: Wydawnictwo

Format

28: https://woblink.com/ebook/dziewczyna-ze-snow-michal-galwa-126499u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/129204/epub

1:

:

Cena:


ISBN

9788366070110: Wydawnictwo

Format

19.9: https://woblink.com/ebook/w-starym-dworze-powiesc-fantastyczna-boguslaw-adamowicz-127061u

Cena:


Kroniki opętanej

Autor: Artur Nowak

Jej nowi opiekunowie. nie rozumiejąc. że dziewczyna mierzy się z traumą. postanawiają zasięgnąć pomocy „specjalisty” – znajomego księdza egzorcysty. któremu w terapii pomaga trzech osiłków. Marta zostaje uznana za opętaną przez Szatana…

W Polsce. gdzie coraz więcej dzieci mierzy się z zaburzeniami psychicznymi. dostęp do profesjonalnej opieki jest trudny. a egzorcystów coraz więcej. ta zainspirowana faktami historia mogłaby się przydarzyć niejednej nastolatce. Marta miała pecha. że trafiło na nią.

Kroniki opętanej to odważny thriller obyczajowy oraz wstrząsająca historia. pokazująca. co nam grozi w świecie. którym rządzą kapłani.

Wydawnictwo: Krytyka polityczna

Cena: 29.9plemie afrykańskie, profilaktyka logopedyczna w przedszkolu, sprawdzian z genetyki gimnazjum, prawo medyczne pdf, pies baskerville ów audiobook, nasladowca, bezpieczeństwo sieci komputerowych pdf, syzyfowe prace żeromski, kapuściński książki, planeta woda, gruffalo książka, helisa książka, z powrotem w siodle, sylwia koperska, afrodyta weselak, lovecraft pdf, doktor dolittle i jego zwierzęta ebook, sprawdzian szóstoklasisty matematyka zadania pdf, ludzie bezdomni interpretacja, sprawdzian z przyrody klasa 4 odkrywamy tajemnice ciał człowieka, mój mąż żyd…