Wrocławska Szuflandia

Autor: Barbara Rejek

O tym. że krasnoludki są na świecie. zapewniała już dawno temu Maria Konopnicka. A każdy. kto był we Wrocławiu wie. że można je tu spotkać na każdej ulicy. Małe istoty na dobre zadomowiły się w stolicy Dolnego Śląska. stając się atrakcją turystyczną dla całych rodzin.

Skąd wzięły się krasnoludki we Wrocławiu. dokładnie nie wiadomo. Niektórzy twierdzą. że to właśnie tu urodził się pierwszy osobnik magicznego gatunku i krasnale żyły tu od zawsze. Inni ponoć znają dokładną datę pojawienia się krasnali we Wrocławiu. Jak głoszą dokumenty. pierwsze rzeźby skrzatów pojawiły się 1 sierpnia 2005 i przedstawiały krasnoludki w postaci: Szermierza. Rzeźnika. Pracza Odrzańskiego oraz Syzyfki. Krasnale stały się symbolem stolicy Dolnego Śląska i chętni

29.9: https://woblink.com/ebook/zlodziejka-dusz-renata-kosin-133596u

Cena:


Odrobina blasku

Autor: Shari L. Tapscott

Kolejny tom serii pełnej blasku!

Po skończeniu szkoły średniej Riley przeżywa lekki kryzys tożsamości. Kiedyś była najpopularniejszą uczennicą i główną cheerleaderką. a teraz jest… właśnie. kim? Brak planów na najbliższą przyszłość trochę ją przeraża.

Dziewczyna postanawia jednak korzystać z pogody i cieszyć się wakacjami. które spędza u swojej ciotki. Zwłaszcza że w oko wpadł jej Zeke. przystojny artysta. który ma swój własny stragan na letnim targu. Aby mu się przypodobać. kłamie. że też ma zdolności manualne. Podobno jest niesamowita w wytwarzaniu mydła!

Czy Riley zdąży z nauką nowej umiejętności. aby wystawić się na stoisku obok Zeke’a? Może uda jej się przekonać chłopaka. że robi to całe życie. Przecież takie drobne kłamstwo. nie powinno zaszk

29.9: https://woblink.com/ebook/korona-na-zawsze-geneva-lee-134794u

Cena:


ISBN

9788324055517: Wydawnictwo

Format

39.99: https://woblink.com/ebook/zagram-ci-to-kiedys-jerzy-illg-133782u

Cena:


ISBN

9788365648464: Wydawnictwo

Format

40: https://woblink.com/ebook/gospodarka-finansowa-przedsiebiorstwa-dlugoterminowe-decyzje-finansowe-dominika-kordela-maciej-pawlowski-134572u

Cena: Maciej Pawłowski


Okrutnik. Dziedzictwo krwi

Autor: Aleksandra Rozmus

Żyjecie w przekonaniu. że strzygi. wąpierze. topielcy i południce istnieją tylko w ludowych podaniach? To błąd! Te potępione dusze snują się po ziemi. uprzykrzając ludziom życie i czyhając na dogodny moment. by ich skrzywdzić. Jest jednak ktoś. kto może stanąć w obronie niewinnych i bezbronnych. zapewniając ochronę przed słowiańskimi demonami – Okrutnik. człowiek obdarzony przez bogów wielką odwagą. sprytem i intuicją. pozwalającą wytropić czyhające w kniei wrogie istoty.

Jest tylko jedno pytanie: czy będzie w stanie sam zapobiec apokalipsie. gdy pewnego dnia rozwścieczone demony postanowią opuścić lasy i wtargnąć do świata ludzi?

Dziewczyna stanęła i odwróciła się do Stanisława. Patrzyła mu w oczy. a w końcu go pocałowała. Pocałunek by

34.9: https://woblink.com/ebook/menedzer-80-20-richard-koch-133653u

Cena:oko węża, ewolucja teorii zarządzania, kordian audiobook za darmo, paulina filip, księga wszystkich dusz tom 4 pdf, brigitte jones, nie mam po co żyć, włam się do mózgu ebook, ustawa o zryczałtowanym podatku dochodowym 2018 pdf, dziewczyna ze szczepankowa, bajki violetty 2, słodkie rozkosze christina lauren pdf, fisiowanie, jednominutowy menedżer pdf, jeremi przybora i agnieszka osiecka, someone new laura kneidl, podroz ludzi ksiegi, uczta platona pdf, liber novus, gwiazdka z nieba katarzyna michalak, ryby latające, krzysztof maurin, książka sposób na elfa pdf…