Liczone w latach

Autor: Joanna Chodak

Czy można kochać kogoś od wielu lat i wciąż nie być pewnym. że to odpowiedni człowiek? Można. Czy można wciąż do siebie wracać i wciąż znikać ze swojego życia? Można. Ale…czy tak da się żyć? Nie. Wkrótce przekona się o tym Anka. która nie potrafi uwolnić się od widma swojej nieszczęśliwej nastoletniej miłości. Chcąc raz na zawsze pogodzić się z bolesną przeszłością i rozpocząć nowy rozdział w swoim życiu. będzie musiała skonfrontować się z tłumionymi przez siebie pragnieniami i spróbować znaleźć odpowiedzi na pytania. które dręczą ją od lat.

To książka dla tych. którzy próbują poradzić sobie ze swoimi demonami. Dla tych. którzy podejmują walkę o lepsze jutro i dla wszystkich. którym z miłością nie do twarzy.

Spokojna i szal

https://woblink.com/product-publication/download/133761/epub: 1

Cena:


Dziennik Chloe Snow: Zakręcony rok

Autor: Emma Chastain

Kolejny rok w liceum to nieustanne pasmo wzlotów i upadków

To dopiero druga klasa. a życie komplikuje się jeszcze bardziej. W zeszłym roku Chloe była gwiazdą szkolnego musicalu. A w tym w trakcie przesłuchania natrafia na minę… Czy da radę ogarnąć się po upadku?

***********************************************************************

Na wsparcie ze strony najbliższych trudno liczyć: najlepsza przyjaciółka Hannah wpada w sidła królowej drugiej klasy. która rządzi żelazną pięścią i rozdaje karty w białych rękawiczkach. a tata zajęty jest nową wybranką swojego serca. Z Meksyku zaś płyną coraz bardziej rozpaczliwe i wytrącające z równowagi maile od mamy. Na horyzoncie kłębią się ciemne chmury rozwodowe.

********************************************************************

Gdyby Chloe mogła o tym wszystkim porozmawiać z Mike’em: jego rodzice też są rozwiedzieni. a w jego towarzystwie czuje się tak swobodnie. A raczej czuła. bo Mike nie ma ochoty czekać w zawieszeniu. gdy Chloe wciąż wzdycha do Maca. który miał być miłością jej życia. Premiera musicalu zbliża się nieuchronnie i Chloe musi znaleźć jakiś sposób. by ułożyć te wszystkie zagmatwane puzzle jej życia w całość i dotrwać do końca roku.

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 31


Menedżer 80/20

Autor: Richard Koch

Czy przytłacza cię ciągły napływ wiadomości do skrzynki odbiorczej?

Czy masz trudności z uporaniem się z zadaniami z listy „do wykonania”?

Czy siedzisz w pracy dłużej. niżbyś chciał. i masz wrażenie. że nie poświęcasz czasu na naprawdę ważne rzeczy?

Jeżeli tak. nie jesteś sam. Zwłaszcza w dzisiejszych trudnych czasach wielka liczba menedżerów czuje się przytłoczona. pozbawiona kontroli i bezsilna w obliczu konieczności poważnej zmiany w funkcjonowaniu ich organizacji.

Piętnaście lat temu bestsellerowy autor Richard Koch przybliżył światu zasadę 80/20. zgodnie z którą 20 procent naszego czasu. wysiłku i ważnych decyzji jest źródłem 80 procent naszego sukcesu. W książce Menedżer 80/20 Koch pokazuje. jak wykorzystać tę zasadę. by stać się sku

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


1

Autor: Daniel Śliż

:

Cena:grzegorz białkowski, edukacja pacjenta prezentacja, mimochodem o chodzeniu, być niezwykłym wychowawcą, spotkanie nad morzem lektura, darmowe ebooki, zadanie z matematyki klasa 3, problematyka pracy, dziewczyny które zabiły chloe pdf, medycyna wewnętrzna, anna rakowska, dzienny patrol, stres pdf, pościg elle kennedy pdf doci, laboratorium w szufladzie chemia, granica opracowanie, szukajac diagnozy, przedwiośnie audiobook, mika fizykoterapia, trupojad, baldur’s gate 2 poradnik…