Diablero

Autor: F.G. Haghenbeck

Powieść. na podstawie której powstał serial Diablero.

Demony. duchy. strzygi. diabły i upiory. wynocha. jazda. won. precz!!! Elvis Infante nadchodzi!

Diaboliczne połączenie thrillera i horroru z akcją toczącą się w niebywałym tempie. A wszystko to podszyte przewrotnym czarnym humorem!

Po dramatycznej śmierci brata były więzień Elvis Infante. weteran wojny w Afganistanie. błąka się po podejrzanych dzielnicach Los Angeles. pracując jako diablero: łowca demonów. upadłych aniołów i innych nadprzyrodzonych istot. którymi handluje się na czarnym rynku i organizuje z ich udziałem nielegalne walki. Jest doskonale świadomy. że prędzej czy później nadarzy mu się sprawa taka jak ta: mocno skomplikowana. z udziałem księdza o uwodzicielskim talencie. bezlitosnej zabójczyni. która wygląda jak gotycka lolitka. oraz potężnej międzynarodowej organizacji związanej z owym nielegalnym handlem.

‚Oniemiałem…’ – Graham Masterton.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 27.9


Odważ się żyć

Autor: Dawid Piątkowski

Pragniemy osiągać niesamowite rzeczy. wieść życie marzeń i być szczęśliwi. Dla większości ludzi to coś nierealnego. Ograniczeni przez brak wiedzy i strach. są więzieni w murach niepewności. które sami zbudowali. Pogrążeni we śnie. jednak wciąż żywi. Nieświadomi faktu. że skrywają w sercach najpotężniejszą moc w całym wszechświecie – siłę woli.

 

Walczymy. by się przebudzić i żyć bez ograniczeń

 

Nasza wewnętrzna siła nie pochodzi z wygrywania. To nasze zmagania i przeciwności losu budują charakter. Kiedy przechodzimy przez trudności życiowe i świadomie decydujemy. że się nie poddamy. pokazujemy. kim tak naprawdę jesteśmy. Walczymy. by się przebudzić i żyć bez ograniczeń. To jest nasz cel.

 

Odkryj sekrety niezachwianej motywacji najwybitniejs

Chrąchol-Barczyk Urszula: Autor

Cena:


Negore-Tchórz. Wydanie dwujęzyczne z gratisami

Autor: Jack London

Akcję swojego opowiadania Negore-Tchórz Jack London osadza na XIX-wiecznej Alasce i opowiada historię Negore. który musi udowodnić przed swoim plemieniem. że nie jest tchórzem. London jak zwykle drobiazgowo odtwarza plemienną atmosferę. tworzy silnych. ciekawych bohaterów. obok których nie sposób przejść obojętnie. 

Jack London (John Griffith Chaney) – autor powieści i opowiadań z wątkami autobiograficznymi. London miał niezwykle barwne życie. Samouk. był m.in. poszukiwaczem złota w Klondike. marynarzem. reporterem. gazeciarzem. trampem i kłusownikiem. Jako korespondent wojenny relacjonował konflikt rosyjsko-japoński w 1905 r. i wojnę domową w Meksyku. W jego twórczości często pojawia się motyw samotnej walki człowieka z panu

37: https://woblink.com/ebook/kroniki-sprzedawcy-krwi-yu-hua-katarzyna-sarek-141217u

Cena:


Zranione różą

Autor: Dorn Damian

Stygmaty – pojawiające się na ciele wybranych ludzi obrażenia. nawiązujące wprost do ran. które Chrystusowi zadano na krzyżu – od lat fascynują zarówno ludzi głęboko wierzących. dopatrujących się w nich szczególnej Bożej interwencji. jak i poszukiwaczy wszelkich zjawisk nadprzyrodzonych. 

Autor tej porywającej książki zachęca czytelnika do spojrzenia na życie dziewięciu szczególnych stygmatyczek. które zmarły. mając 33 lata – w tym świętych Katarzyny ze Sieny. Marii Baouardy (Małej Arabki). Diny Belanger i Faustyny Kowalskiej – z zupełnie innej perspektywy. Losy tych wyjątkowych kobiet zestawia obok siebie i odnosi je do wydarzeń z życia Chrystusa – zaczynając od lat młodzieńczych spędzonych w Nazarecie. gdy Boży Syn pozostawał w ukryciu. przez czas nauczania i czynienia cudów

:

Cena:rimworld recenzja, samotne ojcostwo, łobocki pdf, gorące serca, bralczyk książki, podstawy ekonomii roman milewski, pts kwestionariusz, powrot posla, poradnik gothic 2 noc kruka, poradnik minecraft, piotr fronczak, fizjologia człowieka traczyk pdf, tajemniczy ogrod pdf, trzech panów w łódce, literatura kobieca polskie autorki, teściowe muszą zniknąć, jej sekret penelope bloom pdf…