Odezwij się

Autor: Magdalena Zimniak

Zaginięcie dwójki dzieci spada na z pozoru idealne małżeństwo Mielczarków jak grom z jasnego nieba. Ucieczka? Rodzice są pewni. że porwanie. Policja natomiast sugeruje. że Ada. od lat zmagająca się z nerwicą natręctw. mogła zrealizować „fantazje” i skrzywdzić brata.

W nowym thrillerze psychologicznym autorka „Białych róż dla Matyldy” serwuje czytelnikom potężny ładunek emocjonalny i zaskakujące zwroty akcji. Trudno oderwać się od tej historii. A potem trudno o niej zapomnieć.

Wydawnictwo: Prozami

Cena: 32.9


Wielbię. więc żyję. Przemienieni mocą uwielbienia

Autor: Alain Dumont

Nowa moc uwielbienia!

Uwielbienie to nie tylko śpiewanie pieśni podczas spotkań grupy modlitewnej ani podnoszenie rąk.

Czym więc jest uwielbienie?

To mówienie Bogu „tak” we wszystkich sytuacjach życiowych – tych największych. ale również najprostszych. To oddawanie chwały w każdym momencie. niezależnie od tego. czy sprawy idą po naszej myśli. czy nie. Pozwala zawsze być zakotwiczonym w Jezusie i przezwyciężać wszystkie trudne doświadczenia. które nas spotykają.

Autor odwołując się do własnej historii. opisuje doświadczenie całkowicie odnawiające jego życie duchowe. Przytacza także liczne świadectwa ludzi. którzy odkryli moc płynącą z oddawania chwały Bogu na co dzień.

Wydawnictwo: Esprit

Cena: 23.9


Oblicza Umysłu

Autor: Ken Robinson

W dziesięć lat po pierwszym wydaniu swojej głośnej książki Ken Robinson napisał w pełni zaktualizowaną edycję. Oblicza umysłu. Ucząc się kreatywności to lektura pełna przykładów. naukowych analiz. a także zabawnych anegdot. stanowiąca szczegółową diagnozę edukacji i wielu innych sfer życia społecznego. a jednocześnie wezwanie do zmiany – do odkrycia w sobie niewyczerpanych pokładów zdolności kreatywnych. które stanowią o naszej przyszłości.

W książce Ken Robinson udziela odpowiedzi na trzy najważniejsze pytania:

• Dlaczego promowanie kreatywności jest kwestią fundamentalną? Liderzy biznesu. politycy i pedagodzy podkreślają ogromne znaczenie promowania kreatywności i innowacyjności. Dlaczego jest to ważne?

• W czym tkwi problem? Dlaczego ludzie potrzebują po

24: https://woblink.com/ebook/-i-nigdy-nie-chodzilem-do-szkoly-andre-stern-30957u

Cena:


The Bravo of London

Autor: Ernest Bramah

„The Bravo of London” is a book in the Max Carrados series. Also. Max Carrados will be followed by „The eyes of Max Carrados” in 1923. „The Specimen Case” in 1924. „Max Carrados Mysteries” in 1927. and „The Bravo of London” in 1934. Max Carrados is a blind detective who uses his remaining senses in such a way that his blindness is often not immediately apparent to others. Working with his old friend. Louis Carlyle. a private investigator. the wealthy Carrados pursues his talent for detection whenever he pleases without accepting a fee. It is the first appearance of the blind sleuth Max Carrados whom. accompanied by his faithful but not always insightful Carlyle. was created as a rival to Sherlock Holmes and quickly found a strong following amongst readers.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


ISBN

9788380836082: Wydawnictwo

Format

28: https://woblink.com/ebook/martwe-cialo-mavericka-anna-kapes-30951u

Cena:kajko i kokosz autor, moja luba, prawo sądowe, antoni kępiński melancholia, ksenofilia, kryształy czasu pdf, jak zdobyć faceta, ryszard wolański, krzysztof wesołowski, tomasz bonek, ochroniarz meg adams, w szkole chorążych krzyżówka, oskarżenie remigiusz mróz pdf, świat jako wola i przedstawienie pdf…