Zachowania konsumentów

Autor: Małgorzata Bartosik Purgat

Pierwsza na rynku kompleksowa publikacja na temat wpływu procesów globalizacyjnych na zachowania konsumentów. Jest wynikiem współpracy naukowców i praktyków z wiodących polskich ośrodków naukowych: Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Akademii Leona Koźmińskiego. Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Uniwersytetu Łódzkiego. a także Uniwersytetu Warszawskiego.

Przedmiotem zainteresowań autorów jest konsument. jego decyzje i działanie w warunkach rozwoju nowych technologii. szerokiego dostępu do internetu. kryzysów. a także ekspansji przedsiębiorstw na rynki zagraniczne. Głębokiej analizie poddane zostały najnowsze tendencje w zachowaniach konsumentów pod wpływem zmieniającego się otoczenia oraz zachodz

21.5: https://woblink.com/ebook/kronika-zapowiedzianej-smierci-gabriel-garcia-marquez-carlos-marrodan-casas-31541u

Cena:


:

:

Cena:


ISBN

9788381320016: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/mozg-rozwin-swoj-potencjal-sylwester-kowalski-31900u

Cena:


Dzieje lisowczyków. W czterech tomach: tom I

Autor: Wojciech Dzieduszycki

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF.

Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu

Dzieje lisowczyków. W czterech tomach. Lisowczycy. lisowczyki (początkowa nazwa straceńcy. również chorągiew elearska) – formacja lekkiej jazdy polskiej o charakterze utrzymującego się z łupów wojska najemnego. Oparta na wzorach ustrojowych konfederacji wojskowych. sformowana została w 1614 roku – pierwotnie jako konfederacja żołnierska pod wodzą pułkownika Aleksandra Józefa Lisowskiego herbu Jeż. Zawiązki tej formacji powstały już jednak w czasie służby Lisowskiego u Dymitra II Samozwańca w latach 1607–1611. Dwutysięczny oddział lisowczyków brał udział w wojnie polsko-rosyjskiej 1609–1618. Od śmierci Lisowskiego w

14: https://woblink.com/ebook/dzieje-rzeczypospolitej-polskiej-do-pietnastego-wieku-jedrzej-moraczewski-32135u

Cena:sprawdziany kl 2, plastusiowy pamiętnik online, czy alicja morawska umrze, andrzej polak, zarys prawa cywilnego gniewek, efemera, ustawa o ochronie konsumentów, zgrzewanie tarciowe, staropolskie kolędy, antoni małecki, złote lata, immunologia gołąb pdf, nowelizacja ustawy o pracownikach samorządowych, medaliony zofia nałkowska pdf, mirosław kowalski, natalia juchniewicz, rasowa suka…