ISBN

9788380838697: Wydawnictwo

Format

27: https://woblink.com/ebook/bylem-bogiem-pawel-widomski-126491u

Cena:


ISBN

9788395022425: Wydawnictwo

Format

14: https://woblink.com/ebook/niewidoczne-cienie-bressa-zbigniew-126572u

Cena:


:

:

Cena:


Metody CAD i AI w inżynierii elektrycznej

Autor: Adrian Nocoń

Rozwiązania oparte na metodach sztucznej inteligencji (AI). w szczególności w odniesieniu do napędów elektrycznych i maszyn elektrycznych pracujących w systemie elektroenergetycznym. znalazły obecnie stałe miejsce w praktyce inżynierskiej. Zaistniała wobec tego potrzeba kształcenia kadry inżynierskiej w tym zakresie.

Publikacja ta. będąca częścią serii „MASZYNY ELEKTRYCZNE” zawiera ćwiczenia i przykłady pogrupowane według zagadnień takich przykładowo. jak:

-ALGORYTMY GENETYCZNE: estymacja parametrów modelu matematycznego obcowzbudnego silnika prądu stałego.

-SZTUCZNE SIECI NEURONOWE: neuronowy estymator prędkości obrotowej silnika prądu stałego albo: 

-LOGIKA ROZMYTA I RO

Wydawnictwo: Replika

Cena: 28.9słownik polsko – łaciński, ćwiczenia ortograficzne dla gimnazjum, komunikacja elektroniczna, miara odległości, olivia gates, ebook jak działa, formy i normy czyli poprawna polszczyzna w praktyce pdf, emergency 4: global fighters for life, czy czas leczy rany, sennik ciem i motyli, powieść karela capka, psychologia penitencjarna, stowarzyszenie umarłych poetów książka pdf, jerzy kondracki geografia regionalna polski pdf, kroniki akashy…