Odważni

Autor: Diana Palmer

Grange. były major wojsk specjalnych. nadal bierze udział w wielu niebezpiecznych misjach. Przyjmując zlecenia. kieruje się nie tyle chęcią zysku. co poczuciem sprawiedliwości. Nie brak mu odwagi na polu walki. ale w obecności kobiet natychmiast traci pewność siebie i oblewa go zimny pot. Nie chce dostrzec. że młodziutka Peg jest w nim po uszy zakochana. Tylko że trafił na wyjątkowo upartą dziewczynę. która ma dość odwagi. by odszukać drogę do jego serca…

Wydawnictwo: Harper Collins Polska

Cena: 22.99


Gullivers Travels. Podróże Guliwera

Autor: Jonathan Swift

Dwujęzyczna adaptacja powieści „Gulliver’s Travels. Podróże Guliwera” Jonathana Swifta to atrakcyjna pomoc dla uczących się języka angielskiego. Śledząc losy bohaterów powieści. możemy na bieżąco porównywać tekst angielski i polski. Adaptacja została przygotowana z myślą o czytelnikach średnio zaawansowanych. jednak dzięki dwujęzycznej wersji książki mogą z niej korzystać czytelnicy dopiero rozpoczynający naukę angielskiego.   Odnośniki umieszczone przy każdym akapicie  umożliwiają zmianę wersji językowej z angielskiej na polską i z polskiej na angielską.   Polecamy dodatkowe pomoce do samodzielnej nauki: angielska wersja audio (format mp3) oraz zeszyt ćwiczeń z kluczem odpowiedzi.Spis treści: I. A Voyage to Lilliput / Podróż do Krainy Liliputów   II. The War against Blefuscu / Wojna z Blefusku   III. Fire in the Palace / Pożar w pałacu   IV. A Voyage to Brobdingnag / Podróż do Brobdingnag   V. Performing for the Crowds / Występy dla tłumów   VI. At the Palace / W pałacu   VII. Return to England / Powrót do Anglii

Wydawnictwo: Wydawnictwo 44.pl

Cena: 12.3


ISBN

9788377883389: Wydawnictwo

Format

28.9: https://woblink.com/ebook/samo-sedno-jak-zbudowac-poczucie-

Cena:


Cena romansu

Autor: Catherine Mann

Lekarz o arystokratycznym pochodzeniu! Rzeczywiście! Lilah kompletnie nie interesowało. z jakiej rodziny Carlos się wywodzi. Spędziła z nim co prawda jedną tylko noc. ale za to jak namiętną… Teraz była w ciąży. ale powitała ją z radością. bo zakochała się w Carlosie. Jednak gdy zaproponował małżeństwo powodowany jedynie poczuciem przyzwoitości. poczuła złość. Czy tak trudno zrozumieć. że cenniejsza od pierścionka jest miłość?

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 8.99


1

:

:

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/8664/epub

1:

:

Cena:


Świat matematyki i jej materialnych cieni

Autor: Józef Życiński

Czy obiekty matematyczne się tworzy. czy odkrywa? Czy istnieją one w Platońskim polu racjonalności. budując matrycę tego. co może się urzeczywistnić?

W komputerze zmarłego przedwcześnie Arcybiskupa Józefa Życińskiego znaleziono niemal ukończony tekst książki. będący zapisem wykładów. które w roku akademickim 2006/2007 prowadził na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Prezentujemy Państwu jej ostateczną wersję. zredagowaną i opatrzoną wstępem Michała Hellera.

Gdy po raz pierwszy przejrzałem pliki komputerowe. pomyslałem. że dopiszę swoje uzupełnienia i znowu będziemy mieli wspólna książkę. Ale wyszło inaczej. Wybrałem tylko rolę redaktora. dokonałem niezbędnych retuszy. pozostawiając całość maksymalnie niezmienioną. Józek jest zbyt siln

34.9: https://woblink.com/ebook/umysl-matematyczny-mateusz-hohol-bartosz-brozek-8958u

Cena: Bartosz Brożektoksyczni rodzice pdf, prawo cywilne testy pdf, tarot pdf, miłość w powstaniu warszawskim, szaleństwo majki skowron, emigrant krzyżówka, wilczyńska stacja jagodno, syberyjski wiatr, mads peder nordbo, dawkins bóg urojony, anatomia człowieka, metro 2033 poradnik eurogamer, bednarek justyna, marcin galent, spqr historia starozytnego rzymu, garnek złota, zjawisko kulturowe, romanse historyczne pdf, księgarnia ue katowice, chyłka 10 tom, marta staniszewska i obiecuję ci miłość…