Na gigancie

Autor: Peter May

Pięciu nastolatków z marzeniami. 

Pięć dekad strachu.

JEDNA MROCZNA PRAWDA.

 

 

„Uciekliśmy w pięciu tamtej brzemiennej w skutki nocy. Miało nas wrócić tylko trzech”.

Glasgow. 1965 rok. Jack Mackay nie wyobraża sobie nudnego. przewidywalnego życia. Ma tylko jedno marzenie: zostać znanym muzykiem. Ale nie zrealizuje go. jeśli zostanie w rodzinnym mieście. Wszystko. co ważne w branży muzycznej. dzieje się w Londynie – tam są Rolling Stonesi. Beatlesi. The Who… Jackowi udaje się przekonać kolegów z zespołu. by uciec z domu i szukać szczęścia w stolicy.

Glasgow. 2015 rok. Sześćdziesięciosiedmioletni Jack nie ma odwagi spojrzeć wstecz na swoje szare. pełne niepowodzeń życie. Wciąż nękają go obrazy tego. co wydarzyło się przed pięćd

31.9: https://woblink.com/ebook/na-pokuszenie-jerzy-wolk-laniewski-jan-wasinski-agnieszka-wrzosek-jolanta-kucharska-thomas-cullinan-anna-owsiak-aga-zano-31545u

Cena:


ISBN

9788394742713: Wydawnictwo

Format

37: https://woblink.com/ebook/pierwszy-taniec-izabela-zak-32071u

Cena:


ISBN

9788365887528: Wydawnictwo

Format

14.9: https://woblink.com/ebook/nowa-ustawa-o-bieglych-rewidentach-firmach-audytorskich-oraz-nadzorze-publicznym-maciej-chorostkowski-31777u

Cena:


1

:

:

Cena:


ISBN

9788365780614: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/na-pokuszenie-jerzy-wolk-laniewski-jan-wasinski-agnieszka-wrzosek-jolanta-kucharska-thomas-cullinan-anna-owsiak-aga-zano-31545u

Cena:


Vingt ans après

Autor: Alexandre Dumas

«Vingt ans après» c’est imposant volume et une suite du premier opus «Les trois mousquetaires» et le dernier chapitre de cette grande fresque littéraire est «Le vicomte de Bragelonne». Vingt ans ont passé et les temps ont bien changé. Paris est secoué par les soubresauts de la Fronde. Si D’Artagnan parvient à retrouver et à rallier ses quatre amis. nul doute que la Fronde entière sera forcée de plier le genou devant eux…

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 5.51wojna w witnamie, knut hamsun głód, eugeniusz oniegin puszkin, współczesne konflikty na świecie, jo nesbo policja pdf, sposob na elfa, bezsensu pwn, stomatologia zachowawcza jańczuk, korporacja zabójców, terapia zajęciowa w geriatrii, sukces nie zna granic, samorost 3 solucja, porozumienie bez przemocy marshall rosenberg, dni naszego życia, otyłość brzuszna u dzieci, martyna kubka, biologia genetyka gimnazjum, blaise pascal myśli…