Wieczór bez zasad

Autor: Kat Cantrell

Nora dowiaduje się o śmiertelnej chorobie ojca. Zrozpaczona przyjeżdża do Chicago. Spotyka tam swego przyjaciela z lat szkolnych. Reida. potentata w branży hotelarskiej. Reid zaprasza Norę do swego apartamentu na kolację. pragnąc ją pocieszyć. Dość szybko uświadamia sobie jednak. że za jego współczuciem kryje się namiętność. „Bądźmy szaleni. bawmy się i nie zwracajmy uwagi na ten świat. Żyjmy chwilą” – mówi. Nora. spragniona miłości. zgadza się na jedną noc rozkoszy…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


ISBN

9788380644137: Wydawnictwo

Format

4: https://woblink.com/ebook/rzut-oka-na-dzieje-orfiki-w-starozytnosci-i-w-nowszych-czasach-stanislaw-schneider-32323u

Cena:


ISBN

9788301: Leszek Berezowski

Jak narodziła się tradycja kolędowania?

Co znaczyły życzenia kolędników was hail?

Czy dziś rozumiemy staroangielskie kolędy?

Kto pierwszy całował się pod jemiołą?

Jak rodzina królewska wylansowała modę na świąteczną choinkę?

Czym różniły się pierwsze christmas crackers od tych dzisiejszych?

W którym roku po raz pierwszy wykorzystano wizerunek Świętego Mikołaja w reklamie?

W książce Czytelnicy znajdą odpowiedzi na te i wiele innych pytań. Publikacja stanowi podsumowanie wieloletnich grudniowych wykładów profesora Leszka Berezowskiego. prowadzonych dla uczniów gimnazjów. szkół średnich i studentów na temat tradycji świąteczn

19.9: https://woblink.com/ebook/terroryzm-charles-townshend-31855u

Cena:


Rzut oka na dzieje orfiki w starożytności i w nowszych czasach

Autor: Stanisław Schneider

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF.

Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu.

REPRINT. Z wprowadzenia: „Był czas. niepowrotnie miniony. kiedy to greckość starano się estetycznie pojmować i dopatrywać się w kulturze helleńskiej. zwłaszcza w sztuce. harmonii życia i piękna. która zapewne była udziałem nielicznych poszczególnych jednostek i gościła na szczytach społeczeństwa. nie potrafiła jednak przeniknąć do dolin. by uszczęśliwić powszechność. Taki to świat pogodny i jasny. ale sztucznie wzniesiony ponad warstwę ludową. stworzyli homerowi poeci. nadworni piewcy wielmożów. W porównaniu z poprzednią tak nazwaną mykeńską epoką. pieśni Homera stanowią postęp

:

Cena:perska nienawiść pdf, krzysztof alkoholik, kochanek królowej trt, policja pdf, marta soniewicka, www gryonline, luc besson, książę szaranek, rachunkowość budżetowa ściąga, wartki, ksiega milosci, resortowe dzieci książka, logika widła zienkiewicz pdf, dariuszwawrzyniak.pl, człowiek który stworzył zarę, twierdza krzyżowiec 1, siewca wiatru pdf, e-book za darmo, gatnar, druga twarz tlenu, bogdan góralczyk wielki renesans, oskarżyciel whitney g, hobbit fabuła…