Wydawnictwo

Harlequin: Format

133716

https://woblink.com/product-publication/download/133716/epub: 1

Cena:


Intrygi

Autor: Mercedes Lackey

Wspaniałe połączenie klasycznego fantasy z opowieścią o dojrzewaniu

Trzynastoletni Mags od ponad roku szkoli się na Herolda. Podobnie jak wszyscy Heroldowie. Mags dowiaduje się. że posiada specjalny talent – Dar Telepatii. Jednakże życie na dworze niepozbawione jest problemów. Kiedy chłopiec zostaje rozpoznany przez tajnych cudzoziemskich wysłanników. których cel jest nieznany. sam staje się podejrzanym. Kim są jego rodzice – i kim jest on sam? Czy Mags zdoła rozwiązać zagadkę swego pochodzenia oraz związku z tajemniczymi szpiegami i jednocześnie udowodnić swą lojalność. nim król i dwór uznają go za zdrajcę? Jasnowidzący mają wizję Króla we krwi. a wszystkie znaki wskazują na to. iż w sprawę będzie zamieszany Mags! Chłopiec zdobywa wreszcie pewne informacje na temat swych rodziców. Jak się okazuje. jego przypuszczenia dotyczące ojca i matki nie pokrywają się z rzeczywistością. A starzy wrogowie nie mają zamiaru rezygnować…

„Ekscytująca lektura! Mags jest niezwykle wiarygodnie skonstruowanym bohaterem. stającym przed wieloma wyzwaniami. którego polubią wszyscy starzy i nowi fani twórczości Mercedes Lackey’.

„RT Book Review”

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 31


Kobiety i futbol

Autor: Burzynski Jared

ALFABET. KTÓRY KOMPLEKSOWO. RZETELNIE I CIEKAWIE OPISUJE ŚWIAT KOBIECEJ PIŁKI NOŻNEJ

Gary Lineker. legendarny angielski piłkarz. powiedział kiedyś. że futbol to taka gra. w której dwudziestu dwóch mężczyzn biega za piłką. a na końcu i tak wygrywają Niemcy. I o ile z drugą częścią tej często cytowanej wypowiedzi można polemizować. o tyle pierwsza jest zwyczajnie nieprawdziwa. Nie tylko mężczyźni potrafią biegać za piłką. I choć maskulinizacja piłkarskiego środowiska jest w niektórych krajach nadal bardzo silna. a krzywdzące połowę ludzkości stereotypy są w wielu kulturach mocno zakorzenione. w ostatnich latach wiele się zmieniło. Wkroczyliśmy w epokę dynamicznego rozwoju żeńskiego futbolu. a obejmująca kolejne kraje intensywna ekspansja kobiecej piłki jest już nie do zatrzymania.

Jared Bu

11.9: https://woblink.com/ebook/wichrowe-opowiesci-barbara-wrzesinska-magdalena-wrzesinska-133846u

Cena: Magdalena Wrzesińskakrzysztof kościelski wiersze, jednominutowy menedżer, automatyzacja i robotyzacja procesów produkcyjnych, jak przejąć kontrolę nad światem, wykluczenie społeczne niepełnosprawnych, wyspy pawel kuczynski, ksiazki historyczne ciekawe, nakarm mnie, podział ostateczny pdf, blanka lipińska 365 dni tom 2, jolanta maria kaleta, brent weeks powiernik światła tom 5, historia narkotyków, mali bogowie 2, csr marketing, legendy zamków sudeckich, hiszpański dla dzieci pdf, sztuka kochania pdf, edgar allan poe the fall of the house of usher, klątwa kreatorów, jak być dobrym mówcą…