Le Comte de Monte-Cristo

Autor: Alexandre Dumas

Dans ce roman Dumas réussit là à développer franchement les relations humaines et le thème de la trahison pour aborder regrets. détermination et autres hantises de l’esprit humain. À grands coups de trésors. de secrets et de machinations. il nous conduit au gré des soubresauts du destin d’Edmond Dantès! La magie et la dissimulation. la tromperie. l’art du déguisement et les faux-semblants. et… la vengeance. Est-elle juste et facile à vivre une fois accomplie?

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


Inny Punkt Widzenia 2

Autor: Grzegorz Miecugow

Drugi tom niezwykłych rozmów Grzegorza Miecugowa. W „Innym Punkcie Widzenia 2” zebrane zostały wywiady z: Wiktorem Osiatyńskim. Bartoszem Waglewskim. Zygmuntem Rolatem. Andrzejem Targowskim. Edwinem Bendykiem. Jasiem Gawrońskim. Marcinem Gortatem. Marianem Opanią. Mariuszem Szczygłem. Ryszardem Horowitzem. Marcinem Kąckim. Waldemarem Dąbrowskim. Wojciechem Mannem. Magdą Umer. Michałem Łuczewskim. Tomaszem Organkiem. Wojciechem Eichelbergerem. Katarzyna Batko-Tołuć. Szczepanem Twardochem. Arturem Rojkiem.

„Na co dzień. zajęci próbami opanowania pędzącego świata. nie rozmawiamy o sprawach poważnych. a czasami fundamentalnych. W „Innym Punkcie Widzenia” staramy się rozmawiać o kosmosie i nieskończoności. o meandrach naszego umysłu i o historii. o cudownych genach i odpowiedzialności

6: https://woblink.com/ebook/legendy-o-cyrylu-i-metodym-wobec-prawdy-dziejowej-szkic-z-dziejow-chrzescijanstwa-u-slowian-aleksander-bruckner-32105u

Cena:


ISBN

9788365853271: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/europejska-wojna-domowa-ulrike-guerot-32114u

Cena:


ISBN

9788375617900: Wydawnictwo

Format

34.9: https://woblink.com/ebook/poradnik-innowacyjnego-samorzadowca-jan-fazlagic-32371u

Cena:


ISBN

9788381190428: Wydawnictwo

Format

10.9: https://woblink.com/ebook/czy-my-sie-znamy-danuta-pasieka-32506u

Cena:książki fantasy pdf za darmo, osiedle rzniw, ćwiczenia na pamięć dla seniorów, gra o tron książka pdf, swps warszawa biblioteka, żerca miszczuk pdf, kurs rysowania dla dzieci, zespoły bólowe kręgosłupa pdf, darmowe pdf książki, pokuta w kwartanie, testowanie oprogramowania książka, adam szustak książki, komunikacja interpersonalna ćwiczenia dla dorosłych, chirurgia książka…