Szczęście rodzinne

Autor: Lew Tołstoj

Główną bohaterką opowiadania jest siedemnastoletnia Rosjanka Masza. która miała przeprowadzić się do miasta i zacząć nowe życie. jednak nieoczekiwana śmierć matki pokrzyżowała te plany. Dziewczyna utknęła na wsi. płacząc z powodu straty i osamotnienia. zaczęła popadać w depresję. Wszystko się zmienia.gdy przybywa opiekun jej majątku. Sergiusz Michałowicz. Pomaga poradzić sobie ze sprawami rodzinnymi i rozładować trudną sytuację w domu i sprawił. że Masza poczuła się kochana i szczęśliwa. 

Opowiadanie zawiera bardzo wnikliwe opisy stanów moralnych. miłości oraz zmieniających się uczuć małżonków.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 9.9


1

:

:

Cena:


Ukryte pragnienia

Autor: Jules Bennett

Detektyw Jack Carson współpracuje z FBI. by rozwikłać sprawę pewnego zabójstwa. O udział w nim podejrzewa właścicieli bostońskiego domu aukcyjnego. Aby zyskać dostęp do sekretów tej rodziny. umieszcza w ich biurze wtyczkę. swoją asystentkę. Zamiast jednak skupić się na wynikach śledztwa. bardziej martwi się o bezpieczeństwo asystentki. Uświadamia sobie. że pragnie jej od miesięcy i coraz jest mu trudniej walczyć z pożądaniem…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99iwona pigoń, psychologia kłamstwa pdf, słownik wyrazów obcych online, sołonin, zbiór zadań z matematyki klasa 6 pdf, dewotka streszczenie, ebooki dla dzieci, kopciuszek perrault pdf, jabłońska dermatologia pdf, jakob maziarz, epidemia książka, owady niższa klasyfikacja, kod rabatowy beck, technologia postaci leku pdf, kobiety księży, historia wewnętrzna…