ISBN

9788380835863: Wydawnictwo

Format

32: https://woblink.com/ebook/sanatoryjny-romans-z-inspiracja-aneta-wybieralska-30952u

Cena:


Historia pewnego małżeństwa

Autor: Geir Gulliksen

Opowieść o nowoczesnym małżeństwie. w którym wszystko świetnie się układa. aż do chwili. gdy przestaje się układać. Co było przyczyną rozpadu? Powieść jest próbą znalezienia odpowiedzi na pytanie. czy można zrozumieć. co się dzieje. kiedy dwoje ludzi przestaje się kochać. Czy można pojąć istotę miłości i to. co uczucie z nami robi?

Mężczyzna usiłuje zrozumieć. jak mogło dojść do rozstania. skoro on i jego żona tak bardzo się kochali i chcieli dla siebie tak dobrze. Próbuje znaleźć odpowiedź na pytanie. co poszło nie tak. Bada wszystkie wspólnie przeżyte lata z punktu widzenia żony. Usiłuje zobaczyć samego siebie i ich związek jej oczami. wyobraża sobie. co mogła przeżywać.

To opowieść o miłości. o tym. czym miłość jest i czym może być. o największych oczekiwaniach. jakie mamy wobec siebie i wobec tej drugiej osoby.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 25.99


Wszechświat w skorupce orzecha

Autor: Stephen Hawking

STEPHEN HAWKING jest jednym z najbardziej wpływowych myślicieli naszych czasów; słynie nie tylko ze śmiałości swych koncepcji. ale również z jasności. z jaką potrafi je przedstawić. Dzięki Krótkiej historii czasu — jego fenomenalnemu bestsellerowi (sprzedano wiele milionów egzemplarzy) — czytelnicy na całym świecie zapoznali się z fascynującymi koncepcjami fizyki teoretycznej.

Teraz. w nowej. bogato ilustrowanej książce. Hawking opowiada o najważniejszych odkryciach

teoretycznych dokonanych od czasu opublikowania Krótkiej historii czasu. Zapoznaje czytelników

z aktualnymi badaniami w dziedzinie fizyki teoretycznej. w której prawda jest często dziwniejsza niż

fikcja. oraz wyjaśnia w prosty sposób zasady rządzące w

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 27.2


Gra pozorów

Autor: Donna Leon

Pewnego popołudnia komisarz Guido Brunetti otrzymuje telefon od roztrzęsionej dyrektor prestiżowej weneckiej Biblioteki Merula – ktoś ukradł część stron z kilku bardzo rzadkich i cennych woluminów. Pierwsze przesłuchania wskazują. że sprawa jest banalnie prosta – sprawcą jest ostatnia osoba. która je wypożyczyła. amerykański profesor z Kansas University. Okazuje się jednak. że próby jego odnalezienia kończą się odkryciem. iż… nikt na Kansas University nie słyszał o istnieniu takiej osoby. W toku śledztwa grono podejrzanych lawinowo rośnie. a gdy brutalnie zamordowany zostaje pozornie nieszkodliwy teolog. od lat wytrwale studiujący w bibliotece dzieła Ojców Kościoła. Brunetti zaczyna kwestionować swoje przekonania. co do granicy pomiędzy winą i niewinnością.

Wydawnictwo: Oficyna Literacka N

Cena: 27wieża herling grudziński pdf, odmiany szczurów, cuda chrześcijańskie, teksty źródłowe z historii, łech, sposób na elfa pdf darmowy, instalacje elektryczne markiewicz pdf, turystyka historyczna, środki kompensacyjne, morfologia krwi pdf, taniec miłości, płw skandynawski, edyta świętek spacer aleją róż, historia masonerii, drive daniel pink, wędzki dariusz, wszystkie jasne miejsca książka, antonim po angielsku, redemptoris mater encyklika, schizofrenia książka, tworzenie map online, ludowa twórczość artystyczna, oblivion poradnik pdf, głębia tom 3 chomikuj, grupa przestępcza krzyżówka…