Rozterki matki emigrantki

Autor: Anka Nisztuk

Kiedy kilka lat wcześniej zakochana Marysia rzuca dobrą pracę w Polsce i bez znajomości języka angielskiego przyjeżdża do Anglii za swoim mężem. nie przypuszcza nawet. że kilka lat później ukochany mąż uczyni z niej ex żonę. a po małżeństwie oprócz domu zostanie jej syn. Kostek. i nudne życie samotnej matki. Ale wszystko co nudne nie trwa wiecznie i tak pojawienie się w życiu Marii jej nowego szefa. jego ochroniarza. oraz pewnej starszej pani. zapoczątkuje serię niespodziewanych przygód. które na zawsze zmienią jej życie. A przecież jest jeszcze ex mąż. który nie powiedział ostatniego słowa. Przystojny sąsiad również sporo namiesza. a Maria zatęskni za stwierdzeniem. że jej życie jest nudne.

 

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 20


ISBN

9788395323911: Wydawnictwo

Format

11.5: https://woblink.com/ebook/emma-jane-austen-141221u

Cena:


Uwierz w miłość. Calineczko

Autor: Natalia Sońska

Usiądź wygodnie. zrelaksuj się i weź do ręki niezwykłą opowieść o Mai. która pozostaje wierna swoim marzeniom niczym baśniowa Calineczka… 

Nie ma nic wspanialszego niż dwie bratnie dusze. które spotykają się po latach. Chciałoby się wykrzyknąć. że miłość zawsze znajdzie właściwą drogę. Jednak rzeczywistość może nas zaskoczyć. a pozory potrafią mylić… Los pisze dla Mai swój własny scenariusz. Nadopiekuńcza ciotka usiłuje po swojemu ułożyć życie dziewczyny. lecz nie tylko ona…

Czy świąteczny czas okaże się dla Mai łaskawy? Przekonaj się. że małe cuda są możliwe – wystarczy w nie tylko uwierzyć. 

Po bestsellerach „Garść pierników. szczypta miłości” i „Obudź się. Kopciuszku” Natalia Sońska po raz kolejny czaruje urzekającym. zimow

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 10.99


https://woblink.com/product-publication/download/139839/epub

1:

:

Cena:iluzjonista mroz, niemiecki w pracy pdf, wspolczesne konflikty zbrojne, jak sformułować teze, watch dogs 2 misje, mortyr iii: akcje dywersyjne, wowa wołodia władimir, rachunek prawdopodobieństwa pdf, marcin ciszewski major, opowieści z narnii ebook, łobocki, wirusologia, józef mączka, kocha lubi szanuje online, nowela żeromskiego krzyzowka…