https://woblink.com/product-publication/download/30090/epub

1:

:

Cena:


Niki i Tesla. Laboratorium pod napięciem

Autor: „Science Bob” Pflugfelder

Niki i Tesla to seria książeczek o sympatycznym rodzeństwie. które ma talent do eksperymentów naukowych i pakowania się w wielkie kłopoty!

Opuszczony dom na końcu ulicy. Tajemnicza dziewczyna w oknie na piętrze. Podejrzany czarny samochód podążający za bohaterami. Kiedy Niki i Tesla Holt zostają wysłani na wakacje do swojego ekscentrycznego wujka. nieoczekiwanie odkrywają. że w okolicy roi się od sekretów. Co tam się dzieje? Aby rozwiązać zagadkę (i ocalić skórę). rodzeństwo będzie musiało wykorzystać przedmioty codziennego użytku do stworzenia elektromagnesu. wyrzutni rakietowej i innych szalonych wynalazków – instrukcje ich budowy znajdziesz w książce. więc ty także możesz je zbudować!

Wydawnictwo: RM

Cena: 24


ISBN

9788377737835: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/kuchnia-domowa-dieta-bezglutenowa-agata-chmielewska-mich

Cena:


Powrót Almanzora

Autor: Marcin Wolski

Porwanie prezydenta Rosji z komnat na Wawelu kończy się jedynie połowicznym sukcesem. Porwany okazuje się sobowtórem Władymira Pobiedina. Zanim dosięgną go macki GRU. podzieli się z porywaczami swoją wiedzą na temat planu „Samodzierżcy”. który ma zmienić przyszłość cywilizacji Zachodu. Los Europy. na której rubieżach narasta muzułmańska fala. wydaje się przesądzony.

Na szczęście czuwa inżynier Igor Rykow i jego drużyna znana z powieści 7.27 do Smoleńska i Dzień zapłaty. których przeciwnikami okażą się klony hitlerowskich przywódców. Czasu. by uratować świat. pozostało naprawdę niewiele…

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 31antoni kępiński melancholia, ptaszek staszek kalendarz, obrońcy miłości pdf, czarne powietrza, agnieszka kijewska, steve liebich, 365 dni lipińska chomikuj, zeszyty dla studentów, matura 2019 matematyka podstawa, proces o czary, co może pójść nie tak, kundlizm, koniec wszystkiego, krystyna romanowska, monika braun, rozbiórki budynków, życie towarzyskie i uczuciowe, kłamstwa którymi żyjemy pdf, filozofia pdf, bajki terapeutyczne molicka pdf, wiesław kępiński…