Jeden diabeł

Autor: Katarzyna Rapczyńska-Lubieńska

Nie próbuj nawet zgadywać. co czeka za kolejnym uśmiechem losu.

Karolina Lubczyk – wielbicielka literatury amerykańskiej i orientalnych smaków – ma na koncie tytuł magistra kulturoznawstwa i kilka umów śmieciowych. Pewnego dnia otrzymuje posadę sekretarki w administracji publicznej. Szybko jednak przekonuje się. że miejsce. do którego trafiła. jest niewiele lepsze od paszczy lwa. Plotki biurowe rozchodzą się szybciej niż wewnętrzna poczta. parafka w dzienniku korespondencyjnym to rzecz święta. a wydziałem tak naprawdę rządzi nie naczelnik. lecz pani Mela – budząca postrach kadrowa. Jakby tego było mało. Karolina pozna również narcystycznego Krystiana – prezesa firmy IT. który zdoła wywrócić jej życie do góry nogami. 

Czy uda jej się przetrwać w tym bezwzględnym świecie i zachować posadę sekretarki. czy może zbuntuje się przeciwko systemowi? I czy bez względu na to. którą ścieżką podąży. to i tak jeden diabeł?

Katarzyna Rapczyńska-Lubieńska – ukończyła dziennikarstwo w Warszawskiej Wyższej Szkole Humanistycznej im. B. Prusa oraz kulturoznawstwo w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Po studiach zajmowała się między innymi pisaniem artykułów prasowych. sprzedażą reklam i promocją w wydawnictwie branżowym. Przez blisko dwa lata pracowała jako sekretarka w jednej z instytucji publicznych. Uwielbia kulturę Wschodu. kuchnię włoską i filmy Davida Lyncha. W wolnych chwilach medytuje i oddaje się swojej największej pasji. czyli pisaniu. ‚Jeden diabeł’ to jej debiut literacki. Obecnie autorka pracuje nad kolejną powieścią.

Nie próbuj nawet zgadywać. co czeka za kolejnym uśmiechem losu.

Karolina Lubczyk – wielbicielka literatury amerykańskiej i orientalnych smaków – ma na koncie tytuł magistra kulturoznawstwa i kilka umów śmieciowych. Pewnego dnia otrzymuje posadę sekretarki w administracji publicznej. Szybko jednak przekonuje się. że miejsce. do którego trafiła. jest niewiele lepsze od paszczy lwa. Plotki biurowe rozchodzą się szybciej niż wewnętrzna poczta. parafka w dzienniku korespondencyjnym to rzecz święta. a wydziałem tak naprawdę rządzi nie naczelnik. lecz pani Mela – budząca postrach kadrowa. Jakby tego było mało. Karolina pozna również narcystycznego Krystiana – prezesa firmy IT. który zdoła wywrócić jej życie do góry nogami. 

Czy uda jej się przetrwać w tym bezwzględnym świecie i zachować posadę sekretarki. czy może zbuntuje się przeciwko systemowi? I czy bez względu na to. którą ścieżką podąży. to i tak jeden diabeł?

Katarzyna Rapczyńska-Lubieńska – ukończyła dziennikarstwo w Warszawskiej Wyższej Szkole Humanistycznej im. B. Prusa oraz kulturoznawstwo w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Po studiach zajmowała się między innymi pisaniem artykułów prasowych. sprzedażą reklam i promocją w wydawnictwie branżowym. Przez blisko dwa lata pracowała jako sekretarka w jednej z instytucji publicznych. Uwielbia kulturę Wschodu. kuchnię włoską i filmy Davida Lyncha. W wolnych chwilach medytuje i oddaje się swojej największej pasji. czyli pisaniu. ‚Jeden diabeł’ to jej debiut literacki. Obecnie autorka pracuje nad kolejną powieścią.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 29.6


Harper Collins Polska

Format: EPUB.MOBI

19.99

1:

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/31666/epub

1:

:

Cena:


Format

EPUB.MOBI: 31422

https://woblink.com/ebook/ksiega-cytatow-adam-wolanski-agata-hacia-ewa-wolanska-31422u

Autor: Agata Hącia

Cena:


ISBN

9788394837518: Wydawnictwo

Format

23: https://woblink.com/ebook/lila-cezary-andrzej-krajewski-31324u

Cena:gry monika, szarpidruty, paszporty polityki 2019, prawda zapisana w popiołach, wit apostolakis, ewa świerżewska, świdryga i midryga, przesilenie miszczuk pdf, obliczanie dawek leków, książki do anatomii, cartland barbara, mathilde aloha, sposób na elfa audiobook, zbigniew tomasz nowak zielarz, sztuka tworzenia i wykonywania pieśni, harlequin książka, donzuan, makroekonomia zalega pdf…