Marketing w 3 Tygodnie

Autor: Michał Rusek

Ten poradnik marketingowy jest wyjątkowy. ponieważ autor zabierze cię w podróż pełną zabawnych porównań. nietypowych wniosków. a momentami mocnego sarkazmu. Z każdym kolejnym rozdziałem przedstawia świat i zachowania konsumenckie w świetle swoich własnych doświadczeń. od czasu do czasu uwypuklając pewne tendencje w zabawny i irracjonalny sposób.

 Lekkie pióro sprawia. że książkę ekspercką o dużym nasyceniu informacji me-rytorycznych czyta się równie chętnie jak powieść fabularną. Czytając publikację kilkukrotnie. za każdym kolejnym razem odkryjesz jak wiele informacji zawartych jest miedzy wersami. które uzupełniają to. co zostało napisane wprost. Dowiesz się m.in. dlaczego marketing jest jak dobra pierwsza randka. a także czy rozsądnie j

29.9: https://woblink.com/ebook/dalila-jason-donald-31582u

Cena:


ISBN

9788375617917: Wydawnictwo

Format

39.9: https://woblink.com/ebook/english-for-business-and-politics-dagmara-swida-32154u

Cena:


Rzut oka na dzieje orfiki w starożytności i w nowszych czasach

Autor: Stanisław Schneider

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF.

Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu.

REPRINT. Z wprowadzenia: „Był czas. niepowrotnie miniony. kiedy to greckość starano się estetycznie pojmować i dopatrywać się w kulturze helleńskiej. zwłaszcza w sztuce. harmonii życia i piękna. która zapewne była udziałem nielicznych poszczególnych jednostek i gościła na szczytach społeczeństwa. nie potrafiła jednak przeniknąć do dolin. by uszczęśliwić powszechność. Taki to świat pogodny i jasny. ale sztucznie wzniesiony ponad warstwę ludową. stworzyli homerowi poeci. nadworni piewcy wielmożów. W porównaniu z poprzednią tak nazwaną mykeńską epoką. pieśni Homera stanowią postęp

:

Cena:slow sex. uwolnij miłość, oskar i pania róża problematyka, peter v brett otchłań, nowoczesność epoka, księga przemian pdf, życie w prl, wnioski końcowe, technologie komunikacyjne, robiory polski, wałęsa człowiek z teczki pdf, antoine exupery, foryś robert, na szczycie magazyn, spektroskopia oscylacyjna, peter brett malowany człowiek, zadania z mnożenia klasa 2, marcin ciszewski major, choroby wewnętrzne szczeklik pdf, szewczyk dratewka autor…