Autobiografia milionera

Autor: Sharon Kendrick

Ashley rozpaczliwie potrzebuje pracy i mieszkania. Posada asystentki znanego pisarza jest dla niej wybawieniem. Jedzie do odludnego Blackwood Manor na północy Anglii. Pierwszy kontakt z nowym szefem to katastrofa. a potem z każdym dniem jest tylko gorzej… 

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Ostrze czerwonej kredki

Autor: Carol Wyer

Przerażona łapała gwałtownie oddech. ale było za późno. Już widziała. że stało się to. czego bała się najbardziej. Tylne siedzenie było puste.
Jej córeczka zniknęła…
Abigail ma doskonałe życie. z kochającym mężem i słodką sześciomiesięczną córeczką – Izzy. Ktoś jednak zna jej sekret i chce ją zniszczyć.
Pewnego dnia mała Izzy zostaje porwana. Śledztwo rozpoczyna młoda detektyw Robyn Carter. Instynkt podpowiada jej. że pomiędzy uprowadzeniem a dwoma morderstwami. których sprawy właśnie prowadzi. istnieje związek. Ale ostatnim razem. kiedy zareagowała pod wpływem impulsu. zginął jej narzeczony. Teraz. żeby rozwiązać tę zagadkę i wrócić do służby w policji. musi nauczyć się znów ufać sobie. I działać szybko. Bo ściga okrutnego seryjnego morde

29.8: https://woblink.com/ebook/upojenie-kristen-proby-gabriela-iwasyk-31902u

Cena:


ISBN

9788365595584: Wydawnictwo

Format

36: https://woblink.com/ebook/w-ciemnosc-anna-bolava-agata-wrobel-32299u

Cena:tajemniczy przybysz, joanna szewczyk, ciemna liczba, kolejne 365 dni ebook za darmo, kultura japonii pdf, największy format książki, janusz heitzman, kocie mojo pdf, ibuk libra zut, edward stachura wiersze, czasopisma kulturalne, poeklo kobiet, gorki matka, andrzej wierzbicki z żoną, odważna liczba, myśli nowoczesnego endeka, paweł kowal lech kowal, e-boki, powiedz wdzięczna kobzo moja, gra o tron edycja ilustrowana, ebooki, zywoty swietych…