The Gap in the Curtain

Autor: John Buchan

When Sir Edward Leithen leaves London to spend Whitsuntide as a guest at Flambard. he has no idea of the extraordinary sequence of events about to unfold. Among the collection of fellow guests. some of whom he knows and some he doesn’t. is the extraordinary mind of Professor Moe. a scientist who decides to select some of the houseguests as subjects for his latest experiment. He declares that he can make sure they can see into the future. and the people he chooses – for various reasons – do indeed get a mental snatch of The Times newspaper exactly a year into their future. and what’s more. one that comes completely true – either for good or bad… Each character gains a different piece of information from the experience and the story follows as each attempts to use the unique knowledge to their benefit over the next 12 months. The author proceeds to show his readers how this information is used by each individual.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


Bez uczuć

Autor: Mia Sheridan

Nieszczęśliwa miłość do Lydii odebrała Broganowi wszystko. Ciężko zraniony staje się wyrachowany i skupia się na swoim biznesie i na zemście. Bo miłość wcale nie jest cierpliwa ani łaskawa.

Życie Lydii wyglądało kiedyś zupełnie inaczej – była bogata. bezpieczna i kochana. Teraz fortuna się od niej odwróciła. Rodzinna firma znalazła się na skraju bankructwa. lecz Lydia zrobi wszytko. by ją uratować. Gdy na jaw stopniowo wychodzą tajemnice jej bliskich. dziewczyna odkrywa. że niebezpieczeństwo może grozić także jej. Nie przypuszcza jednak. że największy cios padnie z najmniej spodziewanej strony…

Czy w sercach Lydii i Brogana na nowo zakwitnie miłość. chociaż wybrali życie bez uczuć?

Wydawnictwo: Otwarte

Cena:


Wydawnictwo

KtoCzyta.pl: Format

31084

https://woblink.com/product-publication/download/31084/epub: 1

Cena:drań z hollywood pdf, metodologia badań nad bezpieczeństwem pdf, drąg strażacki, krysicki włodarski tom 3 pdf, zrozumiec programowanie, harry potter i komnata tajemnic mobi, krzysztof bohater popiołów, wacław potocki transakcja wojny chocimskiej, zaburzenia wodno elektrolitowe, audiobook zwiadowcy, społeczna odpowiedzialność biznesu książka pdf, mój alex, technologia postaci leku pdf, sprawdziany matematyka klasa 6, tadeusz budrewicz, folwark zwierzecy pdf, jak żyć z seksoholikiem, laila shukri kim jest, test osobowości myers-briggs, konta zespołu 7, kulmatycki, retrotopia, watch dogs kody qr, o kulcie jednostki i jego następstwach…