Imbir. Lecznicze zastosowanie od A do Z

Autor: Heidbohmer Ellen

Imbir jest jedną z najstarszych przypraw oraz roślin leczniczych świata. Używany jest również jako afrodyzjak. Dzięki jego działaniu można nie tylko zapobiegać chorobom. lecz także wspomagać skuteczność procesów leczniczych. W książce znajdziesz wszystkie schorzenia. które eliminuje oraz wiele przepisów jak z jego pomocą zadbać o skórę i włosy. Jest skutecznym środkiem łagodzącym ból gardła. a także objawy przeziębienia. Ułatwia nie tylko trawienie i przyswajanie pokarmów. ale również działa wzmacniająco przy obniżonej odporności. braku motywacji. wypaleniu zawodowym. zmęczeniu. problemach z zasypianiem czy chorobach przewlekłych. Pomocny też m.in. przy: biegunce. chorobie lokomocyjnej. bólach menstruacyjnych i alergiach. Poznaj wszystkie właściwości imbiru.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 4.3


Kordecki

Autor: Józef Ignacy Kraszewski

Klemens Augustyn Kordecki – zakonnik. prezbiter. paulin. przeor klasztoru paulinów na Jasnej Górze i dowódca obrony klasztoru podczas jego oblężenia w czasie potopu szwedzkiego. prowincjał. wikariusz generalny oraz definitor prowincji zakonu paulinów w Polsce.

Podczas potopu szwedzkiego w 1655 za cel postawił sobie uchronienie Jasnej Góry przed rabunkami i dewastacją ze strony wojsk szwedzkich. W tym celu ukrył obraz Matki Boskiej Częstochowskiej. a w kaplicy umieścił jego kopię. Wysłał do króla Karola X Gustawa list – przechowywany obecnie w archiwum w Sztokholmie. w którym zgadzał się poddać twierdzę w zamian za gwarancję nienaruszalności sanktuarium. Kiedy jej nie otrzymał. zdecydował się zbrojnie bronić Jasnej Góry. Dowodził obroną twierdzy jasnogórskiej przez cały okres oblężenia:

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 28.8


Niebezpieczne zboża. Groźny gluten

Autor: Bożena Przyjemska

Niemal we wszystkich kulturach produkty zbożowe są podstawowym elementem diety. Czy rzeczywiście są one zdrowe dla każdego? Dla osób. które są uczulone na gluten – białko znajdujące się we wszystkich zbożach – produkty mączne są toksyną i zagrażają ich życiu. Natomiast dla tych. którzy mają na nie nadwrażliwość. spożywanie ich powoduje groźne choroby. rzadko jednak kojarzone z tym produktem. Dzięki Autorce – naturoterapeutce i dietetyczce z 30 – letnim doświadczeniem. będziesz mógł sam przekonać się o wartościach terapeutycznych diety bezglutenowej. która pomaga w leczeniu i zapobiega ponad 200 przewlekłym chorobom. mającym związek z celiakią i nietolerancją glutenu. Znajdziesz tu także informacje na temat Specyficznej Diety Węglowodanowej. która je

:

Cena:


1

:

:

Cena:


ISBN

9788381373913: Wydawnictwo

Format

:

Cena:


Praktyczny SQL

Autor: Anthony Debarros

Praktyczny SQL jest szybkim i prostym wprowadzeniem do programowania za pomocą SQL. Po zapoznaniu się z podstawami języka SQL i baz danych dowiesz się. jak korzystać z interfejsu pgAdmin i bazy danych PostgreSQL do definiowania. organizowania i analizowania zestawów danych ze świata rzeczywistego. takich jak statystyki kryminalne i dane demograficzne w USA.

Następnie nauczysz się. jak tworzyć bazy danych przy użyciu własnych danych. jak pisać zapytania do wykonywania obliczeń i jak radzić sobie z typowymi problemami podczas przetwarzania publicznych danych. W każdym rozdziale. za pomocą łatwych do wykonania ćwiczeń dowiesz się. jak zbudować potężne bazy danych i znaleźć sens w ich zestawach.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN

Cena:darmowe książki pdf romanse, kurs pisarski, ciąża pdf, wielowymiarowa analiza statystyczna, ciborowska żywienie zdrowego i chorego człowieka pdf, bez skrupułów pdf, powtórka z geografii gimnazjum pdf, branka definicja, agata ziółkowska, hanusik, ślepiec czornyj, bingo i rolly kolorowanki, psalmy przyszłości, maurin, przykładowy proces pielęgnowania, psychopatologia cierpiałkowska pdf, motoryczność człowieka pdf…