Wierna Tobie

Autor: Wade Becky

Po druzgocącym rozstaniu trzy lata temu Nora Bradford. genealog i właścicielka osady historycznej. uciekła w pracę i wyimaginowany świat ze swoich ulubionych książek i filmów.

W przeciwieństwie do Nory były komandos marynarki wojennej. John Lawson. śmiało idzie przez życie skupiony na wyzwaniach. jakie przynosi ono każdego dnia.

Gdy mężczyzna otrzymuje diagnozę lekarską dotyczącą wady genetycznej. jest zmuszony zgłębić tajemnice swojego pochodzenia. Wynajmuje Norę do pomocy w odnalezieniu biologicznej matki. Praca ramię w ramię może pomóc tej pełnej przeciwieństw dwójce odkryć to. czego nie widać na zewnątrz. ale co. jeżeli pośród tego znajdują się również rany z przeszłości?

Wydawnictwo: DREAMS

Cena: 39.9


Bona. Zmierzch Jagiellonów

Autor: Magdalena Niedźwiedzka

Pierwsza z cyklu biograficznych powieści Magdaleny Niedźwiedzkiej „Zmierzch Jagiellonów”.

Polityka i spisek. wojny. krew i bezwzględność zmieniają ludzi w bestie. które w renesansowych stolicach Europy przeistaczają się w wielkich humanistów. mecenasów sztuki i obrońców wiary. Oto ludzie targani namiętnościami. nieufni. pogrążający się w obsesjach i samotni: król Polski Zygmunt I Stary. wielki mistrz krzyżacki Albrecht Hohenzollern. Anna – księżna mazowiecka – oraz inne wybitne osobistości pierwszej połowy XVI wieku. a wśród nich przede wszystkim Bona Sforza – królowa Polski i wielka księżna litewska. Życie nauczyło ją skrywania uczuć. Już jako dziecko była świadkiem zdrady. śmierci. okrucieństwa i bezwzględności. Zrozumiała. że ludzie to wyłącznie zabawki w rękach nielicznych i że nikt. nawet własna rodzina. nie jest gwarancją bezpieczeństwa. zapewnia je wyłącznie status społeczny i bogactwo. Bała się kochać. ponieważ miłość oznaczała tylko ból.

Dokąd zmierzają i czego pragną?

Kolejna z cyklu:

Barbara Radziwiłłówna

Magdalena Niedźwiedzka – autorka zbeletryzowanych biografii ‚Królewska heretyczka’ i ‚Maria Skłodowska-Curie’ oraz cyklu ‚Opowieści z angielskiego dworu’. Łączy pracę na uczelni technicznej z pisaniem powieści. W wolnych chwilach maluje obrazy olejne.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 35.9


Polska w Unii Europejskiej

Autor: Artur Adamczyk

Zaprezentowane w książce treści potwierdzają tezę. że członkostwo Polski w UE przyczyniło się do zmian struktury polskiej gospodarki. wzrostu znaczenia politycznego oraz postępu cywilizacyjnego naszego kraju. Można oczywiście zadać pytanie. czy okres ten można było wykorzystać lepiej. czy można było uniknąć błędów i osiągnąć większy sukces? Pytanie to jednak należy postawić nie tylko polskim decydentom. ale głównie politykom europejskim. którzy nie umieli ustrzec Europy. a przede wszystkim strefy euro. przed wieloma skutkami światowego kryzysu.

***

Analizując minioną dekadę. trzeba postawić kolejne pytania związane z dalszą obecnością Polski w UE: czy pogłębiać naszą integrację. wchodząc do strefy euro. a jeżeli tak – to kiedy? Jak prowadzić dalszą politykę wsc

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Zakochany bez pamięci

Autor: Natalie Anderson

Znany biznesmen Tomas Gallo uległ wypadkowi. w którym stracił pamięć. Nie mogąc się pogodzić ze swoim stanem. izoluje się od ludzi i wyprowadza na angielską prowincję. Zatroskany o Tomasa przyjaciel wysyła do niego Zarę Falconer. by przez jakiś czas się nim opiekowała. Tomas nie chce przyjąć pomocy Zary. Nie wie. że ona ma wobec niego dług wdzięczności i na pewno nie opuści go w potrzebie…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99siedem sióstr tom 6 kiedy w polsce, diagnostyka pedagogiczna pdf, utylitarne, organy centralne administracji rządowej, krystyna rożnowska, insygnia śmierci pdf, ryszard wolański, nie szukaj mnie, seung sahn, mroz ksiazki, 365 dni film chomikuj, system prawa pracy, agnieszka lingas łoniewska pdf, kultura konsumpcyjna, poradnik wedkarski…