Dom parowy

Autor: Juliusz Verne

Angielski rząd zostaje wstrząśnięty informacją o ponownym pojawieniu się Nany Sahiba. dzikiego nababa odpowiedzialnego za masakrę w Cawnpore dziesięć lat wcześniej podczas powstania spahisów. Wiadomość przywraca bolesne wspomnienia pułkownika Munro. którego żona została bezlitośnie zabita dokładnie w tym mieście. a złość i nienawiść. którą odczuwa do Nany Sahiba zmusza go do nieustannych poszukiwań tego łotra.

Wydawnictwo: Psychoskok

Korneliusz i Incendium

Autor: Tomasz Raksa

W mieście elfów. magicznym Stilgado. płonie boski ogień Incendium. Za murami. które oddziela od ludzkich królestw nieprzebyta puszcza. tętni barwne życie.

Czarodziej Korneliusz – elf dyplomata. oficjalny reprezentant miasta – wędruje między królestwami. o władzę nad którymi walczy bezwzględny Berer. renegat opanowany żądzą wyniszczenia rasy ludzkiej.

Podczas jednej ze swych wypraw Korneliusz ratuje chłopca sierotę.

Czy młody czarodziej odwdzięczy się swemu wybawcy?

Wydawnictwo: Novae Res

audiobook księgi jakubowe, rzeka kłamstw online, test z działu magnetyzm odpowiedzi pdf, defetyzm co to, lalka i perła olga tokarczuk, operator 112, płeć społeczno-kulturowa, fizjoterapia w geriatrii pdf, biomedyczne podstawy kształcenia i wychowania, krzyżówki dla dzieci 7 12 lat do wydruku, dziady część 2, zdążyć przed pierwszą gwiazdką, dzieci szatana, przekrój kabla a prąd, zabójstwo rogera, pan smrodek, agata jakubowska, perswazja jane austen…