Kto porwał Daisy Mason?

Autor: Hunter Cara

Ośmioletnia Daisy Mason znika z domu w czasie sąsiedzkiej zabawy na przedmieściach Oxfordu. Policja bezskutecznie poszukuje kogoś. kto widziałby cokolwiek z całego zajścia. Czy obca osoba byłaby w stanie porwać dziewczynkę nie zostawiając po sobie żadnego śladu?

Gdy do akcji wkracza detektyw Adam Fawley. jego podejrzenia w pierwszej kolejności kierują się w stronę rodziny porwanej dziewczynki. Rodzice Daisy ewidentnie ukrywają jakąś tajemnicę. a jej cichy i wycofany braciszek zdaje się wiedzieć coś. o czym nie chce jednak mówić.

Fawley wie. że przy większości zaginięć sprawcą jest ktoś dobrze znany ofierze. Z każdą kolejną godziną szanse na znalezienie Daisy maleją. Czy detektywowi uda się przebić przez gąszcz rodzinnych kłamstw i odnaleźć dziewczynkę. zanim będzie za późn

:

Cena:


Publikacje naukowe

Autor: Piotr Siuda

Co. jak i po co pisać oraz publikować? Jak doskonalić warsztat pisarski? Jakie są kryteria recenzowania? Jak wypełnić wniosek grantowy? Na te i wiele innych pytań odpowiadają dwaj naukowcy. praktycy działający w dwóch różnych dyscyplinach: dr Piotr Siuda. socjolog z Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. prowadzący warsztaty z efektywnego publikowania naukowego. oraz dr hab. Piotr Wasylczyk z Wydziału Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego. autor popularnej książki Prezentacje naukowe. Praktyczny poradnik dla studentów. doktorantów i nie tylko (PWN. 2017).

Autorzy w przystępny sposób podpowiadają. jak pisać artykuły naukowe oraz inne prace akademickie oraz jak je publikować – również w najbardziej prestiżowych czasopismach. Prowadzą czytelnika

:

Cena:


9788365404596

Wydawnictwo: Studio Astropsychologii

EPUB.MOBI

https://woblink.com/ebook/odkwaszanie-szybki-i-skuteczny-sposob-na-zdrowie-wilson-laura-136850u: https://woblink.com/product-publication/download/136850/epub

Cena:


ISBN

9788301202026: Wydawnictwo

Format

49: https://woblink.com/ebook/publikacje-naukowe-piotr-siuda-piotr-wasylczyk-135851u

Cena: Piotr Wasylczyk


Zapadnia

Autor: Zbigniew Kosiorowski

ZAPADNIA. Wiwisekcja zbrodni. kary śmierci i próby ucieczki skazanego przed egzekucją. w dwóch planach przestrzenno-czasowych oraz narracyjnych. rozgrywanych w strukturze nieco szkatułkowej (powieść w powieści). opartych na dwuwątkowej próbie rekonstrukcji dramatycznych faktów. Jednym z dwóch bohaterów jest młody. o bardzo ugruntowanym światopoglądzie aplikant adwokacki. który dziwnym zrządzeniem losu staje się posiadaczem testamentu intrygującego anonima. uwikłanego w mroczne. sensacyjno-obyczajowe (społeczne) i polityczne zdarzenia z przeszłości. Wątki stricte kryminalne wkomponowane są tu w proces rodzącej się odpowiedzialności bohaterów za popełnione czyny. podejrzenia i niebagatelne zaniechania. ale też i ucieczki. zapadania się…

ZAPADNIA od wieków jest rodz

19.5: https://woblink.com/ebook/swieto-odleglosci-jerzy-franczak-135672u

Cena:


Miłość na walizkach

Autor: Małgorzata Kalicińska

Dalsze losy Mańki i Tośka – zakochanej pary. znanej z Lilki i Trzymaj się. Mańka!

 

Na miłość nigdy nie jest za późno.

 

Tak właśnie myśli Marianna. gdy wspólnie z ukochanym Antkiem musi sprostać nowemu etapowi w życiu. Antek. inżynier pracujący w Korei Południowej. przechodzi na emeryturę. czuje się niepotrzebny i rozżalony. Jak wykorzystać energię. zapał i pasję. które wciąż w sobie ma? Jak sprawić. by znów złapał wiatr w żagle. w nowym życiu bez pracy zawodowej?

Wrócić do Polski i spokojnie mieszkać w domu z ogródkiem pod miastem? Czy takie sielsko-anielskie życie w jednym miejscu to jedyne przeznaczenie dla dwojga dojrzałych ludzi? A może lepiej podróżować. odważnie poznawać świat. cieszyć się sobą?

Mańka wi

:

Cena:mariusz bonaszewski choroba, modlitwa pompejańska pdf, fołtyn, wydawnictwo politechniki wrocławskiej, barwy szczęścia 1823, list motywacyjny pdf, kompetencje społeczne i obywatelskie, kodeks cywilny komentarz pdf, jarosław grzędowicz azyl, jest taki dzień mp3, teksty źródłowe historia, tuwim biografia, eve poradnik, grim pieczęć ognia, dręczyciel penelope pdf, trzy zimy, darmowe ebook, kwantowa rzeczywistość naukowe wyjaśnienie zjawisk nadprzyrodzonych, aleksandra banaszkiewicz, szklany tron tom 4…