ISBN

9788375612899: Wydawnictwo

Format

42.9: https://woblink.com/ebook/zycie-wirtualnych-dzikich-dariusz-jemielniak-30717u

Cena:


ISBN

9788379007868: Wydawnictwo

Format

19.9: https://woblink.com/ebook/kraftwerk-i-muzyczna-rewolucja-mala-encyklopedia-muzyki-electro-i-electro-funk–30833u

Cena:


Życie wirtualnych dzikich

Autor: Dariusz Jemielniak

Życie wirtualnych dzikich to pierwsza na świecie w pełni etnograficzna analiza społeczności stojącej za Wikipedią. największą encyklopedią internetową.

Jak pisze Michael Gorman. były przewodniczący Stowarzyszenia Bibliotek Amerykańskich. „profesor zachęcający do korzystania z Wikipedii to intelektualny równoważnik dietetyka zalecającego przejście na stałą dietę składającą się z Big Maców ze wszystkimi dodatkami”. Jestem właśnie takim profesorem. Nie tylko popieram korzystanie z Wikipedii. ale wręcz aktywnie zachęcam moich studentów. by edytowali ten projekt i pomagali w jego rozwoju.

z Wprowadzenia

***

 Ta książka otwiera oczy. Umożliwia wyjątkowy wgląd w zamknięty świat aktywistów Wikipedii. Profesor Jemielniak jest mocno

Monika Wańtuchowicz:

Cena:


ISBN

9788365781253: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/nawet-zdziczale-psy-ian-rankin-andrzej-szulc-30998u

Cena:


:

:

Cena:


Zły system

Autor: Tadeusz Dołęga-Mostowicz

Tadeusz Dołęga-Mostowicz (1898–1939) – najpoczytniejszy polski autor w dwudziestoleciu międzywojennym. Twórca takich nieprzemijających przebojów czytelniczych. jak Kariera Nikodema Dyzmy czy Znachor. żeby wspomnieć tylko te najbardziej znane.

Wbrew powszechnemu mniemaniu powieść Kariera Nikodema Dyzmy. wydana w 1932 roku. nie była jego debiutem jako człowieka pióra. Na przełomie lat 1924/1925 T. Dołęga-Mostowicz został felietonistą dziennika „Rzeczpospolita”. We wrześniu 1927 roku za swoje cięte i bezkompromisowe publikacje zapłacił ciężkim pobiciem przez „nieznanych sprawców”. Napastnicy poruszali się. jak wykazało śledztwo. samochodem komendanta głównego Policji Państwowej.

Felietony. pisane w czasie burzliwych przemian na polity

24.9: https://woblink.com/ebook/witamina-d-jorg-spitz-william-grant-30873u

Cena: William Grantkłamczucha lockhart, ćwiczenia ortograficzne dla klasy 6 do wydruku, człowiek w obliczu izolacji więziennej pdf, vademecum geografia pdf, joanna aleksandrowicz, niedorajda rusinek, przy szabasowych świecach pdf, życie stewardesy, bogusław wołoszański sensacje 20 wieku online, nie wytrzymam, bez przebaczenia agnieszka lingas-łoniewska, jak manipulować ludźmi pdf, tak to się robi w polityce, stara słaboniowa, byłam molestowana, 365 dni chomikuj film, nowe oblicze greya on line, heczko mikrobiologia, testamenty atwood, biomechanika kliniczna błaszczyk pdf, arabski maz…