ISBN

9788380497689: Wydawnictwo

Format

33.9: https://woblink.com/ebook/pepiki-mariusz-surosz-133861u

Cena:


Zapanuj nad czasem i zostań panem swojego życia

Autor: Brian Tracy

Przełomowa książka autora bestsellera Zjedz tę żabę! przedstawia wyjątkowy pomysł na to. CZYM i KIEDY należy się zajmować. a także metodę zarządzania najróżniejszymi szczegółami naszego życia.

Jakość naszego życia w dużej mierze zależy od tego. jak sobie radzimy z zarządzaniem czasem. Zarządzanie czasem to w istocie zarządzanie człowiekiem. zarządzanie życiem. To zarządzanie sobą. Jeśli nie mamy pełnej kontroli nad własnym czasem. to ciężko będzie nam kontrolować inne dziedziny naszego życia osobistego i zawodowego. Czasami nie bardzo wiemy. co robić. a pewnych rzeczy nie udaje nam się załatwić. Dlaczego? Ponieważ moment zdaje się nie być właściwy.

W książce Zapanuj nad czasem i zostań panem swojego

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Zmień perspektywę i otwórz się na innych

Autor: The Arbinger Institute

Postawa ma wpływ na dokonywane wybory oraz na skuteczność podejmowanych działań. W tej książce znajdziesz konkretne wskazówki umożliwiające dokonywanie zmiany postawy u poszczególnych osób. w zespołach. rodzinach i w całych organizacjach.

Borykając się z własnym brakiem skuteczności czy niezadowalającymi wynikami firmy. większość z nas instynktownie sięga po doraźne środki zaradcze. nie koncentrując się na postawie. która stanowi sedno większości naszych problemów. Książka Zmień perspektywę i otwórz się na innych za sprawą prawdziwych opowieści oraz prostych. lecz głęboko przemyślanych narzędzi i wskazówek umożliwia nam. zarówno na poziomie indywidualnym. jak i organizacyjnym. dokonanie jedynej zmiany. jaka p

39.9: https://woblink.com/ebook/business-english-jak-pisac-skutecznie-po-angielsku-fiona-talbot-137435u

Cena:


Sekretnik współczesnej czarownicy

Autor: Keylah Missen

272Witaj w świecie magii. dzięki której spełniają się marzenia!

Ludzie od zarania dziejów wykorzystują czary i zaklęcia. by wpływać na swoje zdrowie. powodzenie. piękno i dobrobyt. Magia stanowi sposób. w jaki nasza podświadomość może wejść w relację z energiami Ziemi i kosmosu. by ich siły nam sprzyjały.

Sekretnik współczesnej czarownicy to praktyczny i przystępny poradnik stosowania zaklęć i czarów. w którym znajdziesz pochodzące z różnych kultur rytuały sprzyjające powodzeniu. miłości czy ochronie. oraz recepty na poprawę zdrowia i naturalnego piękna. takie jak ziołowe przepisy. zastosowanie kryształów i symboli. wykorzystanie medytacji. czakr oraz ognia. a także podstawy astrologii. Znajdziesz w nim też klucze do tworzenia własnych narzędzi i zaklęć ora

14.9: https://woblink.com/ebook/medalik-krzyz-sw-benedykta-typ-klasyczny-jerzy-gwiazda-137494u

Cena:


Mity zarządzania

Autor: Stefan Stern

To nie jest zwykła książka o zarządzaniu. Ani poradnik o tym. jak pracować więcej i szybciej. Wręcz przeciwnie. Jeśli przeszkadza wam mikrozarządzanie. irytuje was to. że wasz szef myśli. że zawsze ma rację. nie wiecie. co dzieje się w firmie i nie macie najmniejszej ochoty wysiadywać kolejnych nadgodzin w biurze – dobrze trafiliście.

Choć zaczynają od tego. że nie ma jednego dobrego stylu zarządzania. Stefan Stern i Cary Cooper pokazują. że istnieje wiele złych. Pierwszy. który w 2018 roku powinien być już tylko nieśmiesznym żartem. to samotny lider w stylu Johna Wayne’a: urodzony przywódca. nieustępliwy i mądrzejszy od wszystkich wokół. Kolejny – przerabianie firmy na oazy kreatywności w stylu biur znanych z filmowych start-upów. Jeszcze jede

0: https://woblink.com/ebook/fantastycznie-nieobliczalni-jakub-malecki-jakub-cwiek-aneta-jadowska-jacek-lukawski-tomasz-marchewka-piotr-gorski-karolina-fedyk-marta-malinowska-aleksandra-radlak-magdalena-swierczek-grybos-137496u

Cena: Jakub Ćwiek


Sekretnik współczesnej czarownicy

Autor: Keylah Missen

272Witaj w świecie magii. dzięki której spełniają się marzenia!

Ludzie od zarania dziejów wykorzystują czary i zaklęcia. by wpływać na swoje zdrowie. powodzenie. piękno i dobrobyt. Magia stanowi sposób. w jaki nasza podświadomość może wejść w relację z energiami Ziemi i kosmosu. by ich siły nam sprzyjały.

Sekretnik współczesnej czarownicy to praktyczny i przystępny poradnik stosowania zaklęć i czarów. w którym znajdziesz pochodzące z różnych kultur rytuały sprzyjające powodzeniu. miłości czy ochronie. oraz recepty na poprawę zdrowia i naturalnego piękna. takie jak ziołowe przepisy. zastosowanie kryształów i symboli. wykorzystanie medytacji. czakr oraz ognia. a także podstawy astrologii. Znajdziesz w nim też klucze do tworzenia własnych narzędzi i zaklęć ora

14.9: https://woblink.com/ebook/medalik-krzyz-sw-benedykta-typ-klasyczny-jerzy-gwiazda-137494u

Cena:


ISBN

9788395260629: Wydawnictwo

Format

10.9: https://woblink.com/ebook/opowiadania-o-hanrahanie-rudym-wydanie-dwujezyczne-angielsko-polskie-william-butler-yeats-137823u

Cena:


Magiczna Biblioteka Bibbi Bokken

Autor: Jostein Gaarder

Książki to przygoda!

Nils mieszka w Oslo. Berit w Fjaerland na zachodzie Norwegii. Piszą do siebie listy w książce. którą wysyłają pocztą. Pewnego dnia Berit widzi. jak tajemniczej damie wypada z torebki list. Czyta go ukradkiem. Jest w nim mowa o książce. która ukaże się dopiero w przyszłym roku.

Kto napisał ten niezwykły list? Czy można trzymać w ręku książkę. która dopiero zostanie wydana? I kim jest Bibi Bokken? Dlaczego w jej domu nie ma książek. chociaż wiadomo. że je zbiera?

Nils i Berit szukają nie tylko tajemniczej książki. ale także magicznej biblioteki. Poszukiwania zaprowadzą Nilsa i Berit w świat książek. który narodził się przed kilkoma tysiącami lat. kiedy wymyślono pierwsze litery.

Książka to magiczny świat. pełen malutkich znaków. które potrafią ożywić zmarłych. a żywym zapewnić życie wieczne. To niepojęte. fantastyczne i ‚magiczne’. że dwadzieścia sześć liter w alfabecie da się złożyć na tyle sposobów. że zapełnią długie półki z książkami i zabiorą nas w świat. który nigdy się nie kończy. Wciąż rośnie i rozszerza się. dopóki na tej ziemi istnieć będą ludzie. Popatrzyłem na ściany. przez moment wydawało mi się. że wszystkie książki spoglądają na mnie. jak gdyby były żywe. i wołają:

– Chodź do nas. nie bój się. chodź!

Nagle poczułem ogromny głód. ale nie chciało mi się jeść. Poczułem głód wszystkich tych słów ukrytych na półkach.

-fragment

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 35.99antonio synowie zemsty tom 2 pdf, czarodziejska góra pdf, skazani na, smartfonowe dzieciaki, felix, net i nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa, czerwony kapturek do słuchania, stephen king ebook za darmo, łukasz pohl prawo karne, infrastruktura transportu drogowego pdf, historia w literaturze, nowa laleczka, renata szczepanik, miara odległości, jerzy różański, piotr nita, śmiech mp3, scenariusz kopciuszek, fantastyka najlepsza książka, self reg książka…