ISBN

9788301192273: Wydawnictwo

Format

69: https://woblink.com/ebook/poza-ziemie-krzysztof-ziolkowski-30541u

Cena:


Wesoła rozwódka

Autor: Iwona Czarkowska

Rozwódka wcale nie musi być kobietą smutną i przegraną!

Życie może rozsypać się w mgnieniu oka. Jednego dnia jesteś szczęśliwą mężatką i urządzasz nowy dom. a następnego do twoich drzwi puka obca kobieta i oznajmia. że ukochany mąż od dawna cię zdradza. To właśnie przytrafiło się Alicji. Wyprowadza się. składa pozew o rozwód i zaczyna nowe życie w kawalerce. której użycza jej przyjaciółka. Na przekór wszystkim postanawia udowodnić. że rozwódka nie musi być wcale stracona dla świata. Może być wesoła i cieszyć się nowym życiem! To nowe życie najlepiej rozpocząć z rozmachem i przytupem. A jak konkretnie? Alicja już wie i postanawia pomóc innym kobietom. które spotkało to. co ją. i pokazać im. że życiem można się cieszyć nawet po rozwodzie. A może przede wszystkim po rozwodzie?

Będzie wesoło i będzie się działo!

Iwona Czarkowska z mistrzowską precyzją i przymrużeniem oka ukazała trudny temat rozwodów i rozpoczynania życia od nowa. Ta książka to gwarancja poprawy nastroju u każdego ponuraka!

Wioleta Sadowska. subiektywnieoksiazkach.pl

Wydawnictwo: Replika

Cena: 26.9


ISBN

9788379766819: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/z-blyskawica-na-tygrysy-janusz-rola-szadkowski-30438u

Cena:jednominutowy menedżer pdf, dziewczyna mafii, emigrant krzyżówka, jak zadowolić kobiete, anthony de mello pdf, towar konsumpcyjny, spotkanie nad morzem test z lektury, tabela czasowniki nieregularne angielski pdf, nowy kodeks pracy 2020 pdf, bandyci i celebryci pdf, marek prawo karne, małpiszonek, bochenek repetytorium, religia w starożytnej grecji, mona kasten save me, sztuka kobiecości pdf, joanna czerska, księga wszystkich dusz tom 1 pdf, marta kisiel, dewiacyjny iloraz inteligencji…