ISBN

9788365157386: Wydawnictwo

Format

14.9: https://woblink.com/ebook/zaczarowana-codziennosc-czyli-bezwstydnie-optymistycznie-o-zyciu-zeszyt-2-agnieszka-korzeniewska-30464u

Cena:


Polska kuchnia bezglutenowa

Autor: Agata Lewandowska

Dieta bezglutenowa nie oznacza kuchni nudnej. pozbawionej smaku i wyrazistości.Owszem. wykluczenie z menu glutenu wymaga zmiany stylu życia. ale na pewno nie pozbawia radości z jedzenia i gotowania.

Chleb gryczany. komosa ryżowa z bakaliami i brzoskwinią. kurczak z sezamem. surówka z mandarynkami. burgery wołowe z serem pleśniowym. a na deser ciasto marchewkowe z nerkowcami i migdałami – oto niektóre z wielu propozycji na bezglutenowe śniadania. kolacje. obiady. przekąska i desery.Brzmi świetnie i tak samo smakuje !

Autorka.profesjonalny dietetyk. zawarła w książce:

– przepisy na dania różnorodne. niedrogie. łatwe do przygotowania. a przede wszystkim smaczne. zdrowe i bezglutenowe !

– praktyczne informacje dla początkujących na diecie bezglutenowej.

– listę zbóż i produktów bezglut

19.95: https://woblink.com/ebook/hejterstwo-nowa-praktyka-kulturowa-julia-dynkowska-natalia-lemann-michal-wroblewski-anna-zatora-30633u

Cena: Natalia Lemann


Czwarta Strona

Format: EPUB.MOBI

31.9

1:

Cena:


Za zasłoną

Autor: Carver Alan Ames

Z całą pewnością nie przyszedłem tu. żeby wam mówić. jak macie postępować. Nie mam takiego prawa. (…) Chciałbym się tylko z wami podzielić wskazówkami danymi z nieba. Tak jak pomogły one mnie. podobnie mogą pomóc i wam w waszej wierze i waszym życiu.

Fragment

Współczesny mistyk. Carver Alan Ames. który doświadcza objawień i jest świadkiem niezwykłych cudów. od wielu lat dzieli się świadectwem spotkania żywego Boga. Zawarte w tej książce refleksje to listy oraz przemówienia wygłoszone przez autora bestsellera Oczami Jezusa w wielu krajach świata.Ames dzieli się doświadczeniem potęgi Bożej miłości. mocy sakramentu pojednania. wartości małżeńskiej bliskości. a także rozważa korzenie zła dotykającego ludzi we współczesnym świecie. Podpowiada. w jaki sposób najpełniej adorować Jezusa ukrytego w Najświętszym Sakramencie. jak działają w naszym życiu Aniołowie i czym są niebo oraz piekło.

Wydawnictwo: Esprit

Cena: 25.9zaakceptuj siebie, obligacje ustawa, telekardiologia, silent hunter v, sekrety drzew, cień mordoru poradnik, kodeks cywilny online, spóźnieni kochankowie pdf, piramidy trójkowe, saga von becków, sceptycyzm filozofia definicja, charitas, wojna i pokój mobi…