Przemyślny Porportuk. Wydanie dwujęzyczne z gratisami

Autor: Jack London

Barwne życie Jacka Londona dostarczyło mu mnóstwa inspiracji. W swoich krótkich prozatorskich utworach zawarł wiele wspomnień ze swoich podróży na Północ. Przemyślny Porportuk to jedno z wielu opowiadań. w którym amerykański autor główną postacią uczynił kobietę indiańskiego pochodzenia. London zaciekawia czytelnika drobiazgowymi opisami zwyczajów plemiennych. ale przede wszystkim tworzy wyrazistych. intrygujących bohaterów.

Jack London (John Griffith Chaney) – autor powieści i opowiadań z wątkami autobiograficznymi. London miał niezwykle barwne życie. Samouk. był m.in. poszukiwaczem złota w Klondike. marynarzem. reporterem. gazeciarzem. trampem i kłusownikiem. Jako korespondent wojenny relacjonował konflikt rosyjsk

attr/a/1/_name: attr/a/1/__cdata/0

Cena: _pricepiotr najsztub rodzice, fizyka dla inżynierów massalski pdf, kapuściński imperium pdf, ja potępiona pdf, 50 wielkich mitów psychologii popularnej pdf, ogród cieni pdf, logistyka w przedsiębiorstwie, mentalizm, homo nobilis. wzorzec szlachcica w rzeczypospolitej xvi i xvii wieku, harper pdf, sprawa niny frank pdf, rafał wonicki, mollie potrafi, cukierku, ty łobuzie audiobook, james rollins burza piaskowa, biblioteka online pdf…