Autor

Monika Tomczyk: Autor

:

Cena:


:

:

Cena:


ISBN

9: o. Remigiusz Recław SJ

Ojciec Remigiusz Recław znany jest ze swojego zaangażowania w ruch charyzmatyczny i dzieła ewangelizacyjne. „Chodzić po wodzie” to zapis fascynującej rozmowy z tym wyjątkowym kapłanem. który nieustannie przekonuje. że trzeba bezgranicznie zaufać Chrystusowi i odważyć się na wyjście ze świadectwem wiary poza burty swego wygodnego życia. W tym niezwykle szczerym wywiadzie ojciec Remigiusz dzieli się z czytelnikami przejmującym świadectwem swoich prób opuszczania bezpiecznej „duszpasterskiej łodzi” i wychodzenia na nieznane wody nowej ewangelizacji oraz charyzmatycznej odnowy Kościoła. 

Daj się ponieść porywającej lekturze. dzięki której dowiesz się m.in.:

  • kto jest prawdziwym charyzmatykiem.
  • czy każdy chrześcijanin powinien modlić się ję

    29.9: https://woblink.com/ebook/cuda-ktore-zmienily-swiat-aleksandra-polewska-140703u

    Cena:    maria jarosz, marek kucia, chyłka 10, testy i quizy, profesor feelgood, niecne zamiary, hordes of the underdark, agata sikora, robótki na drutach dla dzieci, ten obcy opracowanie, naga prawda vi keeland pdf, mroczne intrygi tom 3 pdf, dietetyka: żywienie zdrowego i chorego człowieka…