ISBN

9788365780218: Wydawnictwo

Format

31: https://woblink.com/ebook/psi-dar-magdalena-tytula-adam-pluszka-anna-pol-claire-guest-30556u

Cena:


Magia sprzedaży

Autor: Robert Grzybek

Gdy czytasz tę książkę. po pewnej chwili z lekkim zdumieniem i uśmiechem w kącikach ust stwierdzasz. że przecież to wiesz. że to jest oczywiste. Że do tego. aby sprzedawać. nie są potrzebne egzaltowane rady autorytetów od hipnozy i mowy ciała. Autor połączył ogromne doświadczenie praktyczne z akademickim zacięciem. W efekcie powstała książka o sprzedaży. której można uwierzyć. Praktyczne porady zilustrowane są przykładami oraz poparte badaniami naukowymi nad psychologią perswazji. autoprezentacją i sprzedażą konsultacyjną.

W książce jest blisko trzydzieści ćwiczeń. dwa testy oraz mnóstwo anegdot. w większości zbieranych w polskich realiach biznesowych ostatniego dwudziestopięciolecia. Zarówno tych pozytywnych. które warto naśladować. jak i tych negatywnych. których należy unikać.

34.9: https://woblink.com/ebook/nieswiadome-wybory-jonah-berger-30730u

Cena:


Kostnica

Autor: Graham Masterton

Któregoś dnia do wydziału sanitarno-epidemiologicznego w San Francisco przychodzi pewien staruszek i skarży się. że jego dom… oddycha. Wkrótce do szpitala trafia młody mężczyzna. który oddycha w ten sam dziwny sposób. i jeszcze inny mężczyzna. który został nieludzko okaleczony.

 Jane Torresino. dziewczyna pracująca w księgarni. nabiera przekonania. że wszystkie te dramatyczne wydarzenia mają związek z pewną indiańską legendą. Akcja nabiera tempa. gdy do San Francisco przyjeżdża indiański szaman i podejmuje wyzwanie demonów.

Graham Masterton urodził się w 1946 roku w Edynburgu. Pracował jako reporter i redaktor w czasopismach „Mayfair” i „Penthouse”. W roku 1976 debiutował horrorem Manitou. który stał się światowym bestsellerem. Od tego czasu napisał ponad 100 książek. które przełożono na 18 języków i wydano w 27 milionach egzemplarzy. Jego powieści otrzymały wiele międzynarodowych nagród. m.in. Edgar Allan Poe Award. Prix Julia Verlanger i Srebrny Medal West Coast Review of Books. Oprócz horrorów Masterton pisze thrillery. powieści historyczne i romanse. Od lat zajmuje się również seksuologią.

Domu Wydawniczego REBIS opublikował m.in. jego horrory: Kostnica. Bazyliszek. Noc gargulców Czerwony Hotel oraz Panika.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 25.9


ISBN

9788380872998: Wydawnictwo

Format

34.9: https://woblink.com/ebook/magia-sprzedazy-robert-grzybek-30728u

Cena:


Czas na miłość. czas na śmierć

Autor: Agnieszka Pietrzyk

Są polowania. w których to człowiek staje się ofiarą.

Zora Radke nie miała łatwego życia. Pochodząca z rozbitej rodziny. trafiła do więzienia za kradzież. Zdołała jednak stanąć na nogi. w dużej mierze dzięki przyjaźni z Niedźwiedziem. byłym policjantem. Teraz z powodzeniem prowadzi w Elblągu strzelnicę i internetowy sklep myśliwski. a razem z Niedźwiedziem trudni się pewną nielegalną. niebezpieczną. ale bardzo dochodową działalnością. Na jednym z przyjęć poznaje przystojnego Sebastiana. aktora i muzyka. który robi na niej ogromne wrażenie. Zora czuje. że spotkała mężczyznę swojego życia. ale niebawem okazuje się. że Sebastian również ukrywa mroczne tajemnice. A to. co nielegalne z jednej strony i tajemne z drugiej. prowadzi do zaskakującego i nieprzewidywalnego finału.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 30.9


Magia sprzedaży

Autor: Robert Grzybek

Gdy czytasz tę książkę. po pewnej chwili z lekkim zdumieniem i uśmiechem w kącikach ust stwierdzasz. że przecież to wiesz. że to jest oczywiste. Że do tego. aby sprzedawać. nie są potrzebne egzaltowane rady autorytetów od hipnozy i mowy ciała. Autor połączył ogromne doświadczenie praktyczne z akademickim zacięciem. W efekcie powstała książka o sprzedaży. której można uwierzyć. Praktyczne porady zilustrowane są przykładami oraz poparte badaniami naukowymi nad psychologią perswazji. autoprezentacją i sprzedażą konsultacyjną.

W książce jest blisko trzydzieści ćwiczeń. dwa testy oraz mnóstwo anegdot. w większości zbieranych w polskich realiach biznesowych ostatniego dwudziestopięciolecia. Zarówno tych pozytywnych. które warto naśladować. jak i tych negatywnych. których należy unikać.

34.9: https://woblink.com/ebook/nieswiadome-wybory-jonah-berger-30730u

Cena:dieta japońska kwaśniewski, the perfect game rozgrywka pdf, język matematyki sprawdzian liceum pdf, afrykańska karta praw człowieka i ludów, gdybyście ją znali, wprowadzenie do metodologii badań pedagogicznych łobocki pdf, matura z języka polskiego ustna, mów jak mówca pdf, pięć przygód detektywa konopki, ekonometria zadania z rozwiązaniami pdf, chromatografia gazowa pdf, żywienie człowieka zdrowego i chorego, remigiusz mróz chyłka tom 7, myśl i bogać się audiobook, szymon zięba, smrodek, typy osobowości 16, podnieś głowę…